کد خبر: ۹۵۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
مدیرعامل آتش نشانی کرمان:
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از آماده باش سازمان آتش‌نشانی در شب‌های قدر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی عسکری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تدابیر لازم برای تأمین ایمنی شهر و شهروندان در ایام لیالی قدر اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تکایا و مساجد بزرگ شهر، مصلی، مسجد مهدیه و دیگر اماکن مذهبی مستقر می‌شوند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند، همچنین آتش نشانان و گشت‌های موتوری مجهز به تجهیزات اطفا حریق نیز در سطح شهر و اماکن مذهبی مستقر خواهند شد و نکات ایمنی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: در صورت اعلام هیئت‌های مذهبی، سازمان آتش نشانی از تکایا، حسینیه‌ها و مساجد بازدید به عمل می‌آورد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای ایمنی از مساجد و تکایا با شروع ماه مبارک رمضان توسط کارشناسان این سازمان انجام شده است، تاکید کرد: اگر شهروندان قصد برپایی تکیه برای برگزاری مراسم شب‌های قدر را دارند باید نکات ایمنی را رعایت کنند و در اماکن مذهبی و مساجد حتماً سیستم سیم کشی برق توسط افراد متخصص بررسی شود و از ایمنی کولرها مطمئن شوند.

عسکری گفت: شهروندان توجه داشته باشند درهای خروجی اماکن مذهبی و مساجد حتماً جهت خروج باز بوده تا در مواقع ضروری شهروندان بتوانند با حفظ خونسردی و آرامش از محل خارج شوند شوند و همچنین اماکن مذهبی و مساجد حتماً به خاموش کننده دستی مجهز باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.