کد خبر: ۹۵۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
مدیر کل امور زندان های استان زنجان:
مدیر کل امور زندان های استان زنجان بابیان اینکه ۱۵۶ زندانی غیر عمد در استان زنجان منتظر آزادی هستند، افزود: خیران زنجان تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان به زندانیان جرائم غیر عمد کمک کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علاءالدین کریمی در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه ۱۵۶ زندانی غیر عمد در استان زنجان منتظر آزادی هستند، افزود: خیرین زنجانی تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان به زندانیان جرایم غیر عمد کمک کرده‌اند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان آزاد شدند و این زندانیان به علت بدهی ۵ تا ۳۰ میلیون تومانی در زندان مانده‌اند.

مدیرکل امور زندان‌های استان زنجان گفت: خانواده‌های این زندانیان به‌ویژه کودکان معصوم آنها چشم‌انتظار کمک‌های مالی خیرین هستند و خوشبختانه ستاد دیه استان زنجان با همکاری مردم خیرخواه زنجان در بحث کمک‌های مردمی عملکرد خوبی داشته است.

کریمی تصریح کرد: زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان به علت نفقه، مهریه، چک در زندان به سر می‌برند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، زندان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.