کد خبر: ۹۵۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
معاون آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی:
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی گفت: ۹۰۰ هزار نفر از افراد واجد شرایط ساکن این استان برای دریافت کارت ملی هوشمند هنوز اقدام نکرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا محسنی در نشست خبری که در ثبت احوال مشهد برگزار شد اظهار کرد: کارت‌های کاغذی ملی دیگر اعتبار ندارد و هنوز ۹۰۰ هزار نفر از افراد بالای ۱۵ سال در خراسان رضوی برای تعویض کارت ملی خود اقدام نکرده‌اند.

وی افزود: تاکنون برای حدود ۶۵ درصد جمعیت ساکن در خراسان رضوی کارت ملی جدید صادر و تحویل شده است و کارت ملی ۶۰ هزار نفر نیز آماده است که صاحبان آنها برای دریافت کارت خود به پست و یا دفاتر مراجعه نکرده‌اند.

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر روند صدور ۶۳۰ هزار کارت هوشمند ملی در خراسان رضوی آغاز شده و به تدریج تحویل متقاضیان خواهد شد و تا زمان تحویل، رسید تکمیل ثبت نام کارت هوشمند ملی به اضافه اصل شناسنامه مبنای احراز هویت خواهد بود.

محسنی تاکید کرد: کسانی که کارت ملی هوشمند آنها صادر شده و آن را تحویل نگرفته‌اند امکان دریافت خدمات با شماره پیگیری را نخواهند داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.