کد خبر: ۹۵۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
معاون آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی:
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی گفت: ۹۰۰ هزار نفر از افراد واجد شرایط ساکن این استان برای دریافت کارت ملی هوشمند هنوز اقدام نکرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا محسنی در نشست خبری که در ثبت احوال مشهد برگزار شد اظهار کرد: کارت‌های کاغذی ملی دیگر اعتبار ندارد و هنوز ۹۰۰ هزار نفر از افراد بالای ۱۵ سال در خراسان رضوی برای تعویض کارت ملی خود اقدام نکرده‌اند.

وی افزود: تاکنون برای حدود ۶۵ درصد جمعیت ساکن در خراسان رضوی کارت ملی جدید صادر و تحویل شده است و کارت ملی ۶۰ هزار نفر نیز آماده است که صاحبان آنها برای دریافت کارت خود به پست و یا دفاتر مراجعه نکرده‌اند.

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر روند صدور ۶۳۰ هزار کارت هوشمند ملی در خراسان رضوی آغاز شده و به تدریج تحویل متقاضیان خواهد شد و تا زمان تحویل، رسید تکمیل ثبت نام کارت هوشمند ملی به اضافه اصل شناسنامه مبنای احراز هویت خواهد بود.

محسنی تاکید کرد: کسانی که کارت ملی هوشمند آنها صادر شده و آن را تحویل نگرفته‌اند امکان دریافت خدمات با شماره پیگیری را نخواهند داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار