کد خبر: ۹۵۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری:
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان در محور یاسوج - لردگان ۱۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس غلامزاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی به مرکز کشور از محور یاسوج به لردگان بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از بررسی دقیق چهار دستگاه خودرو این قاچاقچیان در جاده یاسوج - لردگان محدوده پل قره شناسایی و متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: در بازرسی از این خودروها ۱۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۱۳۱ کیلوگرم تریاک، دو کیلوگرم هروئین کشف وهشت نفر در این راستا دستگیر شدند.

غلامزاده در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس چهارمحال و بختیاری در سال جاری با قاطعیت دنبال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار