کد خبر: ۹۵۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
مدیرعامل شرکت گاز بوشهر:
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: ۹۹ درصد شهرستان گناوه از گاز طبیعی بهره مند هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسلم رحمانی در نشست با مسئولان گناوه اظهار داشت: ۹۹ درصد شهرستان گناوه بهره مند از گاز طبیعی هستند که شهرهای گناوه و ریگ ۱۰۰ درصد و روستاها ۹۹ درصد گازرسانی شده است.

وی افزود: در زمان حاضر ۵۴ درصد از ظرفیت گازرسانی در خود شهر گناوه اشتراک پذیری اتفاق افتاده و امیدواریم با همت مردم در سال جاری این میزان ارتقا پیدا کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر به آن دسته از مردم گناوه که تاکنون نسبت به اتصال گاز به منازل خود اقدام نکردند خواست هرچه سریع‌تر نسبت به لوله کشی اقدام کنند.

رحمانی با اشاره به درخواست ساخت ساختمان جدید اداره گاز گناوه افزود: ساختمان اداره گاز گناوه باید توسعه یابد ولی به دلیل نبود زمین ملی در این شهر امکان ساختمان جدید وجود نداشته که امیدواریم تأمین شود.

در پایان این جلسه اکبر نظری زاده به عنوان رئیس جدید معرفی و از تلاش و زحمات یعقوب غلامی رئیس سابق اداره گاز گناوه تقدیر شد.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، شرکت گاز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.