کد خبر: ۹۵۳۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
معاون هلال احمر اردبیل خبر داد
سرپرست معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۳۵۸ نفر حادثه دیده در این استان طی یک ماه گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهزاد نواختی مقدم در جمع خبرنگاران افزود: ۲۰۴ نفر در برف و کولاک، ۷۱ نفر در حوادث جاده‌ای، ۶۰ نفر طوفان، ۱۰ نفر در حوادث ساحلی و دریایی، هشت نفر در سیل و آبگرفتگی، سه نفر مراجعه حضوری، یک نفر ریزش آوار و یک نفر در حادثه شهری دچار حادثه دیدگی شده بودند.

وی با بیان اینکه این افراد در ۳۹ فقره از حوادث مختلف دچار حادثه دیدگی شده بودند، تصریح کرد: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طی یک ماه گذشته به ۲۵ حادثه جاده‌ای، چهار حادثه دریایی و ساحلی، سه مورد برف و کولاک، دو مورد خدمات حضوری، دو حادثه طوفان و… امدادرسانی کرده‌اند.

سرپرست معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه در این حوادث ۵۶ نفر مصدوم شده بودند، اضافه کرد: دو نفر به صورت سرپایی درمان شده و ۱۲ نفر هم توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال داده شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۶۲ تیم عملیاتی برای امدادرسانی در این حوادث به کار گرفته شده بود، ادامه داد: این تیم‌ها با بکارگیری ۲۳۰ نفر و ۷۹ دستگاه ناوگان اعم از آمبولانس، ست نجات و خودروی کمک دار پشتیبانی به یاری هموطنان شتافته بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.