کد خبر: ۹۵۳۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر ۶۵ طرح مجتمع آبرسانی در مناطق روستایی این استان تعریف و عملیات اجرایی آنها در دست اقدام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل افزود: با تکمیل این مجتمع‌های آبرسانی در استان تا سال ۱۴۰۰ شاهد توسعه روستایی در بخش تأمین آب خواهیم بود.

وی با اشاره به مهاجرت روستاییان در استان یادآور شد: در صورت تأمین منابع آبی برای مصارف شرب و کشاورزی بسیاری از روستاییان مهاجرت معکوس را شروع خواهند کرد.

استاندار اردبیل با تاکید بر لزوم توسعه روستایی در تمام زمینه‌های خدماتی و اقتصادی تصریح کرد: اولویت توسعه روستایی در این استان با محوریت اشتغال دنبال می‌شود.

وی بیان اینکه تلاش می‌کنیم این استان را به عنوان پایلوت توسعه پایدار روستایی در کشور معرفی کنیم، ادامه داد: در این راستا طرح‌هایی در زمینه گردشگری و کشاورزی با هدف اشتغالزایی در روستاها اجرا می‌شود.

بهنام جو با اشاره به اقدامات انجام گرفته در خصوص ایجاد اشتغال و راه اندازی واحدهای تولیدی بیان داشت: فعال کردن واحدهای راکد از جمله مهمترین اهداف در زمینه ایجاد اشتغال است که براین اساس طی سال گذشته بیش از ۱۳۵ واحد راکد فعال شد.


برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، ابرسانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.