کد خبر: ۹۵۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد خبر داد
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد از حضور 308 تیم در مسابقات جام رمضان شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن نوری اظهار کرد: برای دومین سال متوالی به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد مسابقات جام رمضان؛ بهار جانها در 9 سالن ورزشی و 15 زمین ورزشی روباز شهر مشهد و با هدف افزایش شور و نشاط اجتماعی در میان شهروندان شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مسابقات در بخش‌های والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال در رده‌های آقایان و بانوان برگزار می‌شود، افزود: در رشته والیبال 12 تیم در رده بانوان و 20 تیم در رده آقایان شرکت کرده که مکان برگزاری مسابقات این رشته نیز سالن مهران می‌باشد؛ همچنین، مقدار جوایز در نظر گرفته شده برای تیم‌های برتر والیبال بانوان 10 میلیون تومان و آقایان نیز 17 میلیون تومان می‌باشد.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد بیان کرد: در رشته ورزشی بسکتبال نیز تعداد تیم‌های شرکت کننده در بخش بانوان 8 تیم و در بخش آقایان نیز 12 تیم بوده و هر شب از ساعت 21 الی 1 بامداد این مسابقات خانه بسکتبال در مجموعه ورزشی سجاد برگزار می‌شود؛ جوایز نقدی در نظر گرفته شده این مسابقات برای رده آقایان 17 میلیون تومان و برای بانوان نیز 10 میلیون تومان می‌باشد.
نوری بیان کرد: یکی دیگر از مسابقاتی که در جشنواره جام رمضان برگزار می‌شود، مسابقات هندبال بوده مکان برگزاری آن سالن شهید صیاد شیرازی بوده که در این مسابقات نیز در مجموع در رده آقایان و بانوان 22 تیم حضور دارند و میزان جایزه نقدی برای تیم‌های برتر این مسابقات در بخش آقایان 17 میلیون تومان و در بخش بانوان نیز 10 میلیون تومان می‌باشد.
وی تصریح کرد: یکی از جذاب‌ترین مسابقات جام رمضان بهار جانها مسابقات فوتسال بوده که با استقبال بسیار خوب شهروندان مشهدی مواجه شده‌ایم که در بخش آقایان این مسابقات نیز 176 تیم و در بخش بانوان 10 تیم حضور پیدا کرده‌اند.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: مسابقات فوتسال آقایان هر شب در سالن‌های یاس، مغنیه، سرافرازان، شهدای شهرداری، گلسا و بهشت و در بخش بانوان در سالن شهدای شهرداری برگزار می‌شود که شهروندان عزیز مشهدی می‌توانند با مراجعه به این سالن‌ها از نزدیک به تماشای این بازی‌ها نشسته و لحظات بسیار خوبی را سپری کنند.
نوری گفت: جایزه سه تیم برتر فوتسال در بخش آقایان در مجموع 120 میلیون تومان و در بخش بانوان نیز 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وی کیفیت این مسابقات را بسیار بالا دانست و خاطرنشان کرد: تمامی تیم‌ها در این مسابقات با آمادگی کامل حضور پیدا کرده‌اند و همچنین حضور بازیکنان تیم‌های ملی جوانان، امید و بزرگسالان در این مسابقات نیز سبب کیفیت بالاتر رفتن این مسابقات شده است.
برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی" بهار جانها" در تمامی بوستان‌ها و خیابان‌های شهر مشهد
نوری اظهار کرد: ماه مبارک رمضان یک فرصت خوبی است که مردم بعد از افطار بتوانند از فعالیت‌هایی که در طول روز به علت روزه‌داری نتوانستند استفاده کنند بهره‌مند شوند که به همین منظور نیز این فرصت برایشان به وجود می‌آید که از برنامه‌های بسیار جذابی که شهرداری مشهد برای تمامی اعضای خانواده در نظر گرفته است، بهره‌مند شوند.
وی افزود: به همین منظور و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد در راستای ایجاد شور و نشاط میان خانواده‌های مشهدی اقدام به برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی " بهار جانها" کرده است.
نوری افزود: این جشنواره به مدت 5 شب از تاریخ 26 الی 30 اردیبهشت ماه یعنی شب ولادت حضرت امام مجتبی علیه السلام در خیابان‌ها و بوستان‌های مختلف شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: جشنواره تفریحی ورزشی بهار جانها در خیابان خیام 33 از ساعت 21:300 الی 23:30، میدان جانباز از ساعت 20:30 الی 23، بوستان بهار، نبش رسالت شمالی 78 در دو سیانس 17:30 الی 19 و 20:30 الی 22، بوستان بسیج خیابان بابانظر 35 از ساعت 21 الی 23:30 و خیابان آوینی 5 از ساعت 18 الی 21 برگزار می شود.
نوری ادامه داد: شهروندان و زائران عزیز مشهدی می‌توانند از ساعت 18:45 الی 22:30 خیابان 17 شهریور، ساعت 20 الی 23 خیابان طرق، ساعت 20:30 الی 22 بولوار نامجو، از ساعت 19 الی 22 خیابان هنرستان، از ساعت 21 الی 23 بوستان نیلوفر آبی خیابان اندیشه، بوستان گلسا واقع در خیابان دانشجو از ساعت 20 الی 23، از ساعت 19:30 الی 22 بلوار شهید حجی و از ساعت 20 الی 22:30 سالن شهید آراسته واقع در بلوار امیریه از برنامه های جذاب در نظر گرفته شده توسط معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه این جشنواره در 13 منطقه مشهد برگزار می‌شود، گفت: در این جشنواره نیز برنامه‌های مختلفی همچون بازی‌های بومی محلی، برنامه‌های تفریحی، برنامه‌هایی ویژه کودکان و غیره در نظر گرفته شده که می‌توان به پلخمون، طناب کشی، رادیو ورزش، بولینگ، اعصاب سنج، فوتبال دستی، تیراندازی با تفنگ، بسکتبال چهار حلقه، پنالتی هدف دار، پرتاب حلقه معلولان و غیره اشاره کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.