کد خبر: ۹۵۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: تعداد فوت شدگان بر اثر مسمومیت ناشی از استفاده از مشروبات الکلی تقلبی در اصفهان امروز به ۶ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طاهره چنگیز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از روز پنج شنبه گذشته تاکنون تعداد ۴۳ نفر دچار مسمومیت مشروبات تقلبی در اصفهان شدند و به بیمارستان‌های شهر اصفهان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه اغلب افرادی که دچار مسمومیت مشروبات الکلی شدند ساکن شهر اصفهان بودند، افزود: امروز تعداد متوفیان به ۶ تن رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه بیشتر مسمومان در بخش مسمومیت بیمارستان خورشید بستری شدند، ابراز داشت: سن افراد مسموم شده بین ۱۸ تا ۳۵ سال است و دو تن از متوفیان زن بودند.

وی با تاکید بر اینکه مصرف کالاهای قاچاق به خطر افتادن سلامتی افراد و گاه مرگ را افزایش می‌دهد، تصریح کرد: مشروبات الکلی که به شکل تقلبی تولید و به شکل قاچاق توزیع می‌شود احتمال خطر جانی را به همراه دارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار