کد خبر: ۹۵۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: تعداد فوت شدگان بر اثر مسمومیت ناشی از استفاده از مشروبات الکلی تقلبی در اصفهان امروز به ۶ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طاهره چنگیز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از روز پنج شنبه گذشته تاکنون تعداد ۴۳ نفر دچار مسمومیت مشروبات تقلبی در اصفهان شدند و به بیمارستان‌های شهر اصفهان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه اغلب افرادی که دچار مسمومیت مشروبات الکلی شدند ساکن شهر اصفهان بودند، افزود: امروز تعداد متوفیان به ۶ تن رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه بیشتر مسمومان در بخش مسمومیت بیمارستان خورشید بستری شدند، ابراز داشت: سن افراد مسموم شده بین ۱۸ تا ۳۵ سال است و دو تن از متوفیان زن بودند.

وی با تاکید بر اینکه مصرف کالاهای قاچاق به خطر افتادن سلامتی افراد و گاه مرگ را افزایش می‌دهد، تصریح کرد: مشروبات الکلی که به شکل تقلبی تولید و به شکل قاچاق توزیع می‌شود احتمال خطر جانی را به همراه دارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.