کد خبر: ۹۵۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
همزمان با احتمال بارش باران و وزش شدید باد
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش مدیریت شهری همزمان با احتمال بارش باران و وزش شدید باد در پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اصغر عطایی با اشاره به بارش باران و وقوع طوفان در شب گذشته اظهار کرد: سازمان هواشناسی از قبل بارش باران گسترده (حدود 20 میلی متر) و وقوع طوفان را پیش بینی کرده بود به همین دلیل شهرداری تهران در آمادگی کامل به سر می برد.
 
وی با بیان اینکه طوفان شب گذشته در پایتخت هیچ خسارتی به جا نگذاشت، عنوان کرد: همچین در بحث بارش باران شب گذشته و صبح امروز با مشکل خاصی روبه رو نبودیم و خوشبختانه جز چند مورد جزئی، آبگرفتگی گسترده ای گزارش نشد.
 
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص ادامه دار بودن بارش ها در پایتخت گفت: شهرداری تهران ارتباط مناسبی با سازمان هواشناسی دارد و با توجه به هشدارهای این سازمان شهرداری تهمیدات لازم در این باره را پیش بینی می کند.
 
عطایی تاکید کرد: به دنبال هشدار سازمان هواشناسی همه مناطق و سازمان متولی در حالت آماده باش قرار می گیرند و با توجه به پیش بینی وقوع طوفان تجهیزات لازم از جمله چرثقیل، اره برقی و ... برای خدمت رسانی مناسب به شهروندان در اختیار نیروهای خدمات شهری قرار داده می شود.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.