کد خبر: ۹۵۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
همزمان با احتمال بارش باران و وزش شدید باد
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش مدیریت شهری همزمان با احتمال بارش باران و وزش شدید باد در پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اصغر عطایی با اشاره به بارش باران و وقوع طوفان در شب گذشته اظهار کرد: سازمان هواشناسی از قبل بارش باران گسترده (حدود 20 میلی متر) و وقوع طوفان را پیش بینی کرده بود به همین دلیل شهرداری تهران در آمادگی کامل به سر می برد.
 
وی با بیان اینکه طوفان شب گذشته در پایتخت هیچ خسارتی به جا نگذاشت، عنوان کرد: همچین در بحث بارش باران شب گذشته و صبح امروز با مشکل خاصی روبه رو نبودیم و خوشبختانه جز چند مورد جزئی، آبگرفتگی گسترده ای گزارش نشد.
 
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص ادامه دار بودن بارش ها در پایتخت گفت: شهرداری تهران ارتباط مناسبی با سازمان هواشناسی دارد و با توجه به هشدارهای این سازمان شهرداری تهمیدات لازم در این باره را پیش بینی می کند.
 
عطایی تاکید کرد: به دنبال هشدار سازمان هواشناسی همه مناطق و سازمان متولی در حالت آماده باش قرار می گیرند و با توجه به پیش بینی وقوع طوفان تجهیزات لازم از جمله چرثقیل، اره برقی و ... برای خدمت رسانی مناسب به شهروندان در اختیار نیروهای خدمات شهری قرار داده می شود.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)