کد خبر: ۹۵۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا
بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا وابسته به شهرداری تهران، هوای تهران با شاخص 55 در شرایط سالم قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آن طور که شرکت کنترل کیفیت هوا وابسته به شهرداری تهران اعلام کرد، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار در اولین روز از خرداد 98 است؛ به گونه ای که برای برخی ساعات به ویژه بعدازظهر افزایش ابر، احتمال بارندگی و وزش باد نسبتاً شدید (با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه) از سمت نواحی غربی - جنوب غربی انتظار می رود. از این رو، ناپایداری های جوی حاکم در روز جاری (چهارشنبه) سبب برقراری شرایط مساعد کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد.  
 
به تدریج در ساعات پایانی چهارشنبه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبحگاه روز بعد، احتمال می رود افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات مشاهده شود هرچند با تغییر شرایط جوی در طول روز پنجشنبه، بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد افزوده خواهد شد که پراکندگی آلاینده ها و به تبع آن بهبود وضعیت کیفیت هوای پایتخت را به دنبال خواهد داشت. همچنین دما تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.