کد خبر: ۹۵۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
مدیر فوریت‌های پزشکی علوم پزشکی مشهد خبرداد
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون ۸ آمبولانس غیر مجاز با همکاری پلیس راهور در مشهد شناسایی و توقیف شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر رضا وفایی نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمع آوری آمبولانس‌های خصوصی غیرمجاز با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و دادستانی در مشهد انجام می‌شود.

وی افزود: در مرحله نخست اجرای این طرح تاکنون ۸ آمبولانس غیر مجاز شناسایی و به پارکینگ فرستاده شد تا مراحل قضائی آنها پیگیری شود.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: آمبولانس‌های خصوصی باید تجهیزات لازم را داشته باشند و استانداردها را نیز رعایت کنند تا پس از دریافت برچسب تأیید وزارت بهداشت بتوانند فعالیت کنند.

وفایی نژاد بیان کرد: نرخ نامه باید همیشه همراه رانندگان آمبولانس‌ها باشد و اگر آمبولانس خصوصی بیشتر از تعرفه‌ها هزینه دریافت و یا خدمات مناسبی به بیمار ارائه نداد از طریق شماره ۱۹۰ قابل پیگیری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)