کد خبر: ۹۵۲۹۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
بر اساس نرخنامه جدید سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، با کاهش قیمت ۲۹ قلم محصول فرنگی در میادین و بازار‌های میوه و تره بار، قیمت محصولات فرنگی در این مراکز ریزش کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس این نرخنامه، در میادین میوه و تره بار، قیمت بادمجان و بادمجان دلمه با ۸۰۰ تومان کاهش به ۲۳۰۰ تومان، باقلا سبز با ۳۰۰ تومان کاهش به ۲۲۰۰ تومان، پیاز زرد با ۱۸۵۰ تومان کاهش به ۲۹۵۰ تومان، پیاز سفید با ۱۵۰۰ تومان کاهش به ۳۳۰۰ تومان، خیار رسمی و رویال با ۱۰۰ تومان کاهش به ۲۹۰۰ تومان، خیار کوتاه با ۱۱۰۰ تومان کاهش به ۳۹۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای با ۳۰۰ تومان کاهش به ۳۵۰۰ تومان رسیده است.
 
بر اساس این گزارش، ذرت (بلال) با ۴۰۰ تومان کاهش به قیمت ۳۸۰۰ تومان، سبزی پاک کرده با ۲۰۰ تومان کاهش به قیمت ۴۹۰۰ تومان، سبزی جور با ۲۰۰ تومان کاهش به قیمت ۳۶۰۰ تومان، سیب زمینی انباری با ۴۰۰ تومان کاهش به قیمت ۴۳۰۰ تومان، سیب زمینی نو با ۳۰۰ تومان کاهش به قیمت ۵۵۰۰ تومان، سیر تازه با برگ با ۴۰۰ تومان کاهش به قیمت ۲۳۰۰ تومان و سیر تازه بدون برگ با ۱۰۰۰ تومان کاهش به قیمت ۵۲۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند.
 
همچنین در میادین میوه و تره بار، قیمت فلفل دلمه سبز با ۵۰۰ تومان کاهش به ۴ هزار تومان، فلفل دلمه سبز گلخانه‌ای با ۵۰۰ تومان کاهش به ۶ هزار تومان، کاهوی رسمی پاک کرده با ۲۰۰ تومان کاهش به ۲۱۰۰ تومان، کدو مسمایی سبز و کدو گلخانه‌ای رنگی با ۶۰۰ تومان کاهش به ۱۵۰۰ تومان، کرفس با ۷۰۰ تومان کاهش به ۳۵۰۰ تومان، کلم بروکلی با ۳۰۰ تومان کاهش به ۴ هزار تومان، کلم سفید با ۳۰۰ تومان کاهش به ۲۹۰۰ تومان و کلم قرمز با ۸۰۰ تومان کاهش به ۴۷۰۰ تومان رسیده است.
 
گفتنی است، کلم چینی با ۲۰۰ تومان کاهش به قیمت ۱۸۰۰ تومان، گل کلم با ۴۰۰ تومان کاهش به قیمت ۲۵۰۰ تومان، گوجه فرنگی بوته‌ای با ۳۰۰ تومان کاهش به قیمت ۴۷۰۰ تومان و نخود فرنگی با ۵۰۰ تومان کاهش به قیمت ۴۳۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.