کد خبر: ۹۵۲۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
جشن شهر نفس به مناسبت ميلاد با سعادت كريم اهل بيت امام حسن مجتبي(ع) و روز ملي اهداي عضو در ايوان انتظار در ايستگاه ميدان حضرت وليعصر (عج) واقع در خط سه مترو برگزار مي شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه اعلام كرد: همزمان با سالروز ميلاد با سعادت امام حسن مجتبي(ع) جشن " شهر نفس " با مشاركت معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو و انجمن اهداي عضو ايرانيان در ايوان انتظار به مدت سه روز برگزار مي شود.
 
در اين جشن خانواده هاي اهدا كنندگان عضو حضور دارند و هدف از برگزاري آن، نهادينه شدن فرهنگ اهداي عضو از سوي خانواده هايي كه عزيزانشان به دليل مرگ مغزي اميدي به ادامه حيات ندارند به بيماران نيازمند است.
 
تقدير از خانواده هاي اهدا كننده عضو، راه اندازي پويش "من هم يك اهدا كننده عضو هستم" و صدور كارت عضويت براي علاقمندان به اهداي عضو از ديگر برنامه هايي است كه در اين جشن برگزار مي گردد.
 
اين برنامه از تاريخ 29 ارديبهشت آغاز شده و تا 31 همين ماه در ايوان انتظار ايستگاه ميدان حضرت وليعصر(عج) ادامه خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.