کد خبر: ۹۵۲۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران:
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه پارک پردیسان در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست است، گفت: نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی این مجموعه بر عهده سازمان حفاظت محیط زیست است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اصغر عطایی در واکنش به اظهارات برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر عدم نگهداری مناسب پوشش گیاهی پارک پردیسان اظهار کرد: پارک پردیسان در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست است.
 
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در دو مرحله توافقاتی بین سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری تهران انجام شد تا معاونت خدمات شهری، اقداماتی را در این پارک اجرایی کند، گفت: وظایف محول شده به شهرداری تهران در این توافقات، در بحث نگهداری از مبلمان شهری، پاکسازی انهار و معابر بوده و هیچ وظیفه ای مبنی بر نگهداری از گونه های گیاهی به شهرداری واگذار نشده است.
 
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه امسال ارائه خدمات گسترده تر شده است، عنوان کرد: تا به امروز سه جلسه با مسئولان سازمان محیط زیست برگزار شده و وظیفه مرمت و پاکسازی معابر به شهرداری تهران واگذار شد؛ همچنین در این توافقات استقرار سطل های زباله و مرمت پایه های چراغ های این منطقه و آسفالت کشی بر عهده معاونت خدمات شهری است.
 
به گفته وی؛ آسفالت کشی این منطقه با کمک معاونت فنی و عمرانی انجام شده است.
 
عطایی با بیان اینکه خدمات عنوان شده تنها با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست انجام می شود، تصریح کرد: آبیاری گونه های گیاهی پارک پردیسان بر عهده شهرداری تهران نیست و این کار را سازمان محیط زیست انجام می دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.