کد خبر: ۹۵۲۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از کشف ۹۸ کیلو تریاک خبر داد که طی عملیات مشترک با پلیس کرمان انجام‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی عسکری با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد که فردی درصدد انتقال محموله‌های سنگین مواد مخدر از جنوب کشور به استان‌های مرکزی و ازآنجا به استان‌های تهران و البرز است.

وی افزود: با پشتیبانی و رصد اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه تحرکات اعضای باند از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، محل دپو مواد مخدر در شهرستان جیرفت شناسایی و موضوع بلافاصله به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و شهرستان جیرفت اعلام که درنهایت مأموران پس از اعزام به مکان موردنظر در یک عملیات منسجم و هماهنگ، موفق به دستگیری یک نفر قاچاقچی مواد مخدر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم، ۹۸ کیلو مواد مخدر تریاک که در بسته‌های مختلف آماده توزیع و یا انتقال به استان‌های مرکزی، تهران و البرز بود کشف و از متهم یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار