کد خبر: ۹۵۲۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از کشف ۹۸ کیلو تریاک خبر داد که طی عملیات مشترک با پلیس کرمان انجام‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی عسکری با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد که فردی درصدد انتقال محموله‌های سنگین مواد مخدر از جنوب کشور به استان‌های مرکزی و ازآنجا به استان‌های تهران و البرز است.

وی افزود: با پشتیبانی و رصد اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه تحرکات اعضای باند از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، محل دپو مواد مخدر در شهرستان جیرفت شناسایی و موضوع بلافاصله به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و شهرستان جیرفت اعلام که درنهایت مأموران پس از اعزام به مکان موردنظر در یک عملیات منسجم و هماهنگ، موفق به دستگیری یک نفر قاچاقچی مواد مخدر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم، ۹۸ کیلو مواد مخدر تریاک که در بسته‌های مختلف آماده توزیع و یا انتقال به استان‌های مرکزی، تهران و البرز بود کشف و از متهم یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.