کد خبر: ۹۵۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مطرح کرد
معاون سلامت و تربیت‎بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: سالن‌های شهر، میزبان مشهدی‌های ورزشکار در شب های ماه رمضان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن نوری اظهار کرد: با هدف احیای هویت محلات و آشنایی شهروندان با هویت محلی خود، برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در سال گذشته را برنامه‌ریزی کردیم.
وی با تاکید بر اینکه بایستی در راستای مطالبات اجتماعی شهروندان گام برداریم، افزود: پس ارزیابی در خصوص مطالبات شهروندان صورت گرفت و برگزاری مسابقات در دو بخش خانم و آقا برنامه‌ریزی شد.
معاون سلامت و تربیت‎بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با تاکید بر توسعه مسابقات برای امسال، بیان کرد: علاوه بر فوتسال، مسابقات گل کوچیک نیز احیاء شد. همچنین مسابقات والیبال، بسکتبال و هندبال به کمک هئیت‎های فوتبال استان و شهرستان ساماندهی شد.

5 بوستان و 13 منطقه میزبان خانواده‌های مشهدی در شب‌های ماه رمضان

نوری با اشاره به اینکه ضرورت دارد در کنار روزه‎‏داری تقویت جسم نیز مد نظر قرار گیرد، خاطرنشان کرد: هم اکنون در 5 بوستان و 13 منطقه سفره‎های ساده افطاری را برای خانواده‎ها مهیا کردیم و تمام بازی‌های مورد نیاز اعضای خانواده را تدارک دیدیم تا همه استفاده لازم را ببرند.
وی ضمن اشاره به مشارکت 308 تیم در حوزه فوتسال، گفت: این تیم‌ها مرکب از 8 عضو هستند که استقبال خوب شهروندان را از مسابقات به نمایش می‎گذارد.
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: در حوزه والیبال با مشارکت هیئت والیبال استان 20 تیم در حوزه آقایان و بانوان شرکت دارند.
نوری ادامه داد: در رشته بسکتبال نیز 28 تیم مشارکت کردند و در رشته هندبال 18 تیم از شهروندان مشهدی حضور دارند.
وی با تاکید بر اینکه تلاش شده نشاط اجتماعی در برگزاری مسابقات ورزشی دنبال شود، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم اقبال و نبازهای مردم ساماندهی شود.

برخورداری ورزشکاران از بیمه

معاون سلامت، تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه مسابقات ورزشی از شب دوم ماه رمضان آغاز شد، اظهار کرد: این مسابقات از ساعت 21 تا 24 در سالن‌های ورزشی سطح شهر دایر است.
نوری بیان کرد: مسابقات یاد شده در سالن‌های سجاد، مهران، شهید صیاد شیرازی، یاس، مغنیه، شهدای شهرداری و غیره در دست برگزاری است.
وی درخصوص بیمه‌های ورزشی نیز توضیح داد: تاکید شده ورزشکاران حاضر در مسابقات بیمه شخصی داشته باشند. با این حال همه مجموعه‌های شهرداری نیز بیمه لازم را دارند و پزشکیار رسمی و در برخی موارد اورژانس نیز در سالن‌های ورزشی مستقر هستند.
معاون سلامت، تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: المپیاد محلات مشهد پس از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود تا چهره‎های برتر برگزیده در این مسابقات، در المپیاد خوش بدرخشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.