کد خبر: ۹۵۲۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
با حضور وزیر ورزش و جوانان؛
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان ۶ طرح ورزشی با ۴۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در شهرستان های خوی، سلماس و ارومیه افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالله چمن گلی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان فردا همزمان با رئیس جمهوری کشورمان به آذربایجان غربی افزود: ورزشگاه ۶ هزار نفری فوتبال سلماس با ۲۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع مساحت و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه از جمله این طرح هاست که به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهوری به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: سالن تیراندازی شهدای خوی با یکهزار و ۳۰ مترمربع مساحت و با ۱۷ میلیارد ریال هزینه و زورخانه پوریای ولی در خوی با ۴۶۶ مترمربع مساحت و با پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه از دیگر طرح‌های افتتاحی است.

چمن گلی اعلام کرد: همچنین سالن چند منظوره «سرو» ارومیه با هشت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه در یکهزار و ۸۰۰ مترمربع مساحت، سالن چند منظوره فیرورق با یکهزار و ۸۰۰ مترمربع مساحت و با ۲۰ میلیارد ریال هزینه و طرح محوطه سازی و دیوارکشی فیرورق خوی با چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در زمینی به مساحت چهار هکتار از دیگر طرح‌های افتتاحی سفر رئیس جمهوری است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار داشت: همچنین عملیات اجرایی سه سالن ورزشی طبقاتی در شهرستان‌های چالدران، سلماس و ماکو با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال در این سفر آغاز می‌شود؛ هر یک از این سالن‌های ورزشی با ۹۰۰ مترمربع زیربنا در ۲ طبقه احداث می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.