کد خبر: ۹۵۲۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
با حضور وزیر ورزش و جوانان؛
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان ۶ طرح ورزشی با ۴۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در شهرستان های خوی، سلماس و ارومیه افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالله چمن گلی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان فردا همزمان با رئیس جمهوری کشورمان به آذربایجان غربی افزود: ورزشگاه ۶ هزار نفری فوتبال سلماس با ۲۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع مساحت و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه از جمله این طرح هاست که به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهوری به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: سالن تیراندازی شهدای خوی با یکهزار و ۳۰ مترمربع مساحت و با ۱۷ میلیارد ریال هزینه و زورخانه پوریای ولی در خوی با ۴۶۶ مترمربع مساحت و با پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه از دیگر طرح‌های افتتاحی است.

چمن گلی اعلام کرد: همچنین سالن چند منظوره «سرو» ارومیه با هشت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه در یکهزار و ۸۰۰ مترمربع مساحت، سالن چند منظوره فیرورق با یکهزار و ۸۰۰ مترمربع مساحت و با ۲۰ میلیارد ریال هزینه و طرح محوطه سازی و دیوارکشی فیرورق خوی با چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در زمینی به مساحت چهار هکتار از دیگر طرح‌های افتتاحی سفر رئیس جمهوری است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار داشت: همچنین عملیات اجرایی سه سالن ورزشی طبقاتی در شهرستان‌های چالدران، سلماس و ماکو با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال در این سفر آغاز می‌شود؛ هر یک از این سالن‌های ورزشی با ۹۰۰ مترمربع زیربنا در ۲ طبقه احداث می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار