کد خبر: ۹۵۲۳۴
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: در مجموع سیل ۷,۸۰۰میلیارد تومان خسارت به بخش زیربنایی، ۸۰۰ میلیارد تومان خسارت به بخش دامی و زراعی و ۳۰ میلیارد خسارت به بخش صنعت وارد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا آقامیرزایی در نشست با خبرنگاران با اشاره به تشکیل قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده لرستان گفت: این قرارگاه ۷ کمیته در زیرمجموعه خود دارد.

وی با بیان اینکه ۳۵ هزار واحد مسکونی و ۶ هزار واحد تجاری در سیل لرستان خسارت دیده‌اند، تصریح کرد: ۳۴ هزار واحد توسط بنیاد مسکن لرستان و ادارات بنیاد مسکن استان‌های معین ارزیابی شده‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان خاطرنشان کرد: اطلاعات ۳۰ هزار واحد خسارت دیده ثبت سامانه شده است و ۱۶ هزار مورد تشکیل پرونده داشته‌ایم.

آقامیرزایی با اشاره به اینکه در مجموع سیل ۷,۸۰۰ میلیارد تومان خسارت به بخش زیربنایی لرستان زد، ادامه داد: ۸۰۰ میلیارد تومان خسارت به بخش دامی و زراعی و کشاورزی و ۳۰ میلیارد تومان به بخش صنعت خسارت وارد شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.