کد خبر: ۹۵۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه الکامپ نمایشگاهی پرمخاطب است گفت: این نمایشگاه باید به شهر آفتاب منتقل شود چون سبب ترافیک بیشتر در شهر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نمایشگاه الکامپ باید به شهر آفتاب منتقل شودحجت نظری عضو شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در نمایشگاه بین‌المللی تهران در تیر ماه سال جاری گفت: الکامپ یکی از نمایشگاه‌های پرمخاطب است که اینگونه نمایشگاه‌ها باید به شهر آفتاب منتقل شود تا از ایجاد ترافیک مضاعف در سطح شهر پرهیز شود.
 
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در داخل شهر تهران گفت: امیدواریم که تمام زیرمجموعه‌های دولت این تعامل را با ما داشته باشند تا بتوانند این نمایشگاه‌ها را بر اساس موضوعی که در کمیسیون زیربنایی دولت مصوب شده بررسی کنند و در نهایت در مدت کوتاهی به شهر آفتاب منتقل شود تا دیگر در داخل شهر شاهد برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب نباشیم.
 
وی با تأکید بر اینکه  این اتفاق به بهبود وضعیت ترافیکی شهر کمک می‌کند، اظهار کرد: تلاش بر این است که امکانات را به طور کامل به شهر آفتاب برسانیم.
 
نظری با تأکید بر اینکه در حال حاضر امکانات حمل و نقل ریلی وجود دارد و تلاش می‌کنیم که در  سال 98 مشکلاتمان را به حداقل برسانیم خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از  برگزاری الکامپ در داخل شهر پیگیر موضوع هستیم تا از طریق هیأت دولت موضوع به سرانجام برسد.
 
وی خاطرنشان کرد: در شرایط  کنونی بحث در کمیسیون امور زیربنایی دولت به سرانجام رسیده و در انتظار تعیین تکلیف در هیأت  دولت هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است