کد خبر: ۹۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۷ واحد پرورش شتر مرغ در استان با ظرفیت تولید ۷۰تن گوشت و۱۲۵۰ قطعه جوجه مشغول فعالیت هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلام حیدر زورقی در جریان بازدید احمد علی کیخا، رئیس کمیسیون آب، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای این کمیسیون از بزرگترین واحد پرورش شتر مرغ جنوب شرق کشور در چابهار اظهار داشت: در حال حاضر ۷و احد پرورش شتر مرغ در استان سیستان و بلوچستان با ظرفیت تولید ۷۰ تن گوشت و یک هزار و ۲۵۰ قطعه جوجه مشغول فعالیت هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: ۹ واحد پرورش شتر مرغ با ظرفیت تولید ۱۳۵ تن گوشت و یک هزار قطعه جوجه نیز در استان درحال ساخت است که ان شاء الله بزودی راه اندازی خواهند شد.

وی تصریح کرد: با شروع بکار این واحدها تعداد واحدهای پرورش شتر مرغ به ۱۶ واحد و ظرفیت تولید گوشت شتر مرغ به ۲۰۵ تن و تولید جوجه به ۲۲۵۰ قطعه افزایش خواهد یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است