کد خبر: ۹۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۷ واحد پرورش شتر مرغ در استان با ظرفیت تولید ۷۰تن گوشت و۱۲۵۰ قطعه جوجه مشغول فعالیت هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلام حیدر زورقی در جریان بازدید احمد علی کیخا، رئیس کمیسیون آب، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای این کمیسیون از بزرگترین واحد پرورش شتر مرغ جنوب شرق کشور در چابهار اظهار داشت: در حال حاضر ۷و احد پرورش شتر مرغ در استان سیستان و بلوچستان با ظرفیت تولید ۷۰ تن گوشت و یک هزار و ۲۵۰ قطعه جوجه مشغول فعالیت هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: ۹ واحد پرورش شتر مرغ با ظرفیت تولید ۱۳۵ تن گوشت و یک هزار قطعه جوجه نیز در استان درحال ساخت است که ان شاء الله بزودی راه اندازی خواهند شد.

وی تصریح کرد: با شروع بکار این واحدها تعداد واحدهای پرورش شتر مرغ به ۱۶ واحد و ظرفیت تولید گوشت شتر مرغ به ۲۰۵ تن و تولید جوجه به ۲۲۵۰ قطعه افزایش خواهد یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.