کد خبر: ۹۵۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری:
فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس غلامزاده در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری کشف شد، اظهار داشت: از کل میزان مواد مخدر کشف شده ۳۰۰ کیلوگرم حشیش بوده است که طی یک عملیات کشف شده است.

فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: کشف مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ۱۱ درصد رشد داشته است.

وی اظهار داشت: ۲۰۰ معتاد متجاهر در سالجاری در سطح استان دستگیر شده است.

وی بیان کرد: این معتادان به مراکز ترک اعتیاد ارجاع داده شده است.

فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پاکسازی نقاط آلوده در دستور کار نیروی انتظامی این استان است، بیان کرد: نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری تعامل بسیاری خوبی با سازمان مبارزه مواد مخدر استان دارد.

وی بیان کرد: باید زیان‌های مصرف مواد مخدر برای نسل جوان امروز اطلاع رسانی شود و تلاش شود که از ظرفیت رسانه‌ها برای مبارزه با مواد مخدر بهره گرفت.

فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نیروی انتظامی در تلاش است با جلوگیری از ورود مواد مخدر به استان نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر ایفا کند.

وی تصریح کرد: افزایش اقدامات در راستای مبارزه با مواد مخدر، کاهش سرقت و افزایش مواد مخدر از مهمترین دستاوردهای شبانه روزی نیروهای انتظامی در استان چهارمحال و بختیاری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.