کد خبر: ۹۵۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه:
سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید اندیشه احداث می‌شود
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی مسلم خانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شروع پروژه مسکن ۲ هزار و ۵۰۰ واحدی در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد ودر این پروژه ارزشمند دولت تأمین اراضی، پروانه ساخت و نظارت عالی را عهده دار و با مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد کرد.

وی ادامه داد: هدف دولت از این اقدام تأمین مسکن به تمامی اقشار نیازمند به خصوص جوانانی که مسکن اولیه هستند اختصاص خواهد یافت تا با این طرح بخشی از نیازهای مردم در این حوزه برطرف شود.

مسلم خانی تصریح کرد: شرکت عمران علاوه بر توجه به پروژه مسکن، طرح‌های مختلف عمرانی را نیز در برنامه‌های خود دارد که ره باغ سلامت نیز یکی از پروژه‌های خوب این مجموعه خواهد بود.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه از اجرایی شدن پروژه پیاده راه سلامت در شهر اندیشه نیز خبر داد و گفت: یکی دیگر از پروژه‌هایی که در برنامه‌های شرکت عمران است تلاش خواهد شد که با همکاری مدیریت شهری اندیشه، پیاده راه سلامت را به طول ۵/۳ کیلومتر با کاربری‌های مختلفی که در اطراف آن پیش بینی شده است را نیز در سال جاری عملیاتی کنیم.

وی تعامل و همکاری تمام مسئولان استانی و محلی را در اهداف شرکت عمران مهم خواهد و گفت: همکاری و تعامل با مسئولان برای پیشبرد اهداف شرکت عمران از اولویت هاست و تلاش خواهیم کرد که با همدلی و همراهی طرح‌های خوبی را در شهر اندیشه اجرایی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.