کد خبر: ۹۵۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه:
سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید اندیشه احداث می‌شود
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی مسلم خانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شروع پروژه مسکن ۲ هزار و ۵۰۰ واحدی در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد ودر این پروژه ارزشمند دولت تأمین اراضی، پروانه ساخت و نظارت عالی را عهده دار و با مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد کرد.

وی ادامه داد: هدف دولت از این اقدام تأمین مسکن به تمامی اقشار نیازمند به خصوص جوانانی که مسکن اولیه هستند اختصاص خواهد یافت تا با این طرح بخشی از نیازهای مردم در این حوزه برطرف شود.

مسلم خانی تصریح کرد: شرکت عمران علاوه بر توجه به پروژه مسکن، طرح‌های مختلف عمرانی را نیز در برنامه‌های خود دارد که ره باغ سلامت نیز یکی از پروژه‌های خوب این مجموعه خواهد بود.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه از اجرایی شدن پروژه پیاده راه سلامت در شهر اندیشه نیز خبر داد و گفت: یکی دیگر از پروژه‌هایی که در برنامه‌های شرکت عمران است تلاش خواهد شد که با همکاری مدیریت شهری اندیشه، پیاده راه سلامت را به طول ۵/۳ کیلومتر با کاربری‌های مختلفی که در اطراف آن پیش بینی شده است را نیز در سال جاری عملیاتی کنیم.

وی تعامل و همکاری تمام مسئولان استانی و محلی را در اهداف شرکت عمران مهم خواهد و گفت: همکاری و تعامل با مسئولان برای پیشبرد اهداف شرکت عمران از اولویت هاست و تلاش خواهیم کرد که با همدلی و همراهی طرح‌های خوبی را در شهر اندیشه اجرایی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.