کد خبر: ۹۵۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان:
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان بابیان اینکه طرح ممنوعیت سگ گردانی در معابر عمومی استان اجرایی می‌شود، گفت: مردم موارد سگ گردانی در پارک‌ها و معابر استان را اطلاع دهند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سیدموسی حسینی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه طرح ممنوعیت سگ‌گردانی در پارک‌ها، معابر و مکان‌های عمومی استان سمنان اجرایی می‌شود، گفت: طبق دستور قانون و دستورالعمل‌های موجود سگ گردانی در خیابان‌ها و معابر ممنوع است و هرکجا نیروی انتظامی این موارد را مشاهده کنند حتماً برخورد خواهد شد.

وی بابیان اینکه مردم می‌توانند سگ گردانی در پارک‌ها و معابر استان سمنان را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند، اضافه کرد: اگر شهروندان در این زمینه با نیروی انتظامی تماس برقرار کنند قطعاً نیروها اعزام و با آن برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان بابیان اینکه طبق ماده ۶۳۸ قانون تعزیرات گرداندن و حمل سگ در ملأ عام عفت عمومی را جریحه‌دار می‌کند، ابراز داشت: بر اساس این ماده و قانون نیروهای انتظامی مکلف به جمع آوری سگ و تحویل پرونده مذکور به دادسراهای شهرستان‌های استان سمنان هستند.

حسینی بابیان اینکه تعیین تکلیف پیرامون سگ بر عهده دادسرا است، تصریح کرد: مواردی نظیر سگ گردانی در حیطه مسائل امنیت اخلاقی محسوب می‌شود لذا نیروی انتظامی برابر دستور صریح قانون با آن مقابله خواهد کرد.

وی بابیان اینکه سگ گردانی در معابر و پارک‌ها از جمله مواردی که می‌توان گفت در استان سمنان نیز وجود دارد، افزود: پرونده‌های بسیاری پیرامون این بخش در استان وجود دارد و نیروی انتظامی برای کاهش این موارد، پارک‌ها و معابر کم تردد را نیز رصد می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .