کد خبر: ۹۵۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
محمدرضا فرجی مدیرکل اداره سینمای حرفه‌ای معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از اضافه شدن 94 سالن سینما به سینماهای تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مدیرکل اداره سینمای حرفه‌ای معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی گفت: 19 پروژه فرهنگی، سینمایی و تجاری در استان تهران به تعداد 94 سالن نمایش فیلم در حال ساخت است.  
 
محمدرضا فرجی با بیان اینکه در سال‌های اخیر رونق اقتصادی سینما باعث افزایش ساخت و ساز سینما شده، اضافه کرد:احداث حداقل 19 پروژه فرهنگی، سینمایی و تجاری در استان بیانگر این واقعیت است که پردیس و مجتمع‌های با امکانات مدرن و استاندارد نمایشی و رفاهی دارای بیشترین درصد استقبال مخاطبان هستند.   
 
وی اظهار داشت:رشد روزافزون ساخت و ساز این پردیس ها باعث رونق اقتصادی و شکوفایی هنر سینما شده است؛ به طور کلی در سراسر کشور متقاضیان زیادی جهت احداث سینما وجود دارد که در فهرست مربوطه بعد از استان تهران استان های خراسان رضوی و اصفهان بیشترین درخواست را دارند.
 
فرجی با بیان اینکه در حال حاضر استان تهران 22 پردیس و مجتمع سینمایی با 190 سالن نمایش دارد، گفت: با توجه به پیشرفت فیزیکی قابل قبول تعدادی از این پروژه های در دست احداث در تهران، پیش بینی شده تا پایان سال جاری حداقل هفت پروژه سینمایی و 35 سالن نمایش فیلم به مرحله بهره برداری برسند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.