کد خبر: ۹۴۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان:
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۸ تا ۱۰ هزار بهره‌بردار حوزه کشاورزی این استان بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیل خسارت دیده‌اند و کار ثبت و ارسال اطلاعات آن‌ها در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نامدار صیادی در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اشاره به راه اندازی سامانه سجاد برای ثبت اطلاعات خسارت دیدگان از سیلاب اظهار داشت: بهره برداران خسارت دیده در رابطه با تولید باغبانی، شیلات، دامداری و … در این سامانه ثبت اطلاعات می‌شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم طی این یک ماه لیست تمامی کسانی که در بخش کشاورزی خسارت دیده اند را ارسال کنیم، تصریح کرد: وقتی ارسال کردیم بر اساس تخصیص‌هایی که داده می‌شود مبالغ به حساب افراد واریز می‌شود.

معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه ۸ تا ۱۰ هزار بهره بردار زراعی و باغی و شیلاتی بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیلاب خسارت دیده اند، افزود: اعتقاد دارم ثبت اطلاعات و ارسال آنها بین ۱۵ روز تا یک ماه طول می‌کشد و حجم کار سنگین است.

صیادی با اشاره به اینکه شهرستان دلفان در حوزه دامداری از سیلاب خسارت دیده است، شرق استان در حوزه شیلات خسارت دیده و ۱۰۰۰ موتور تلمبه در حاشیه کشکان خسارت دیده اند، یادآور شد: در بروجرد قنوات آسیب دیده است و حجم کار سنگین است و سعی داریم با دقت و سرعت جمع آوری و ارسال اطلاعات را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.