کد خبر: ۹۴۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان:
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۸ تا ۱۰ هزار بهره‌بردار حوزه کشاورزی این استان بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیل خسارت دیده‌اند و کار ثبت و ارسال اطلاعات آن‌ها در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نامدار صیادی در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اشاره به راه اندازی سامانه سجاد برای ثبت اطلاعات خسارت دیدگان از سیلاب اظهار داشت: بهره برداران خسارت دیده در رابطه با تولید باغبانی، شیلات، دامداری و … در این سامانه ثبت اطلاعات می‌شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم طی این یک ماه لیست تمامی کسانی که در بخش کشاورزی خسارت دیده اند را ارسال کنیم، تصریح کرد: وقتی ارسال کردیم بر اساس تخصیص‌هایی که داده می‌شود مبالغ به حساب افراد واریز می‌شود.

معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه ۸ تا ۱۰ هزار بهره بردار زراعی و باغی و شیلاتی بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیلاب خسارت دیده اند، افزود: اعتقاد دارم ثبت اطلاعات و ارسال آنها بین ۱۵ روز تا یک ماه طول می‌کشد و حجم کار سنگین است.

صیادی با اشاره به اینکه شهرستان دلفان در حوزه دامداری از سیلاب خسارت دیده است، شرق استان در حوزه شیلات خسارت دیده و ۱۰۰۰ موتور تلمبه در حاشیه کشکان خسارت دیده اند، یادآور شد: در بروجرد قنوات آسیب دیده است و حجم کار سنگین است و سعی داریم با دقت و سرعت جمع آوری و ارسال اطلاعات را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.