کد خبر: ۹۴۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان:
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۸ تا ۱۰ هزار بهره‌بردار حوزه کشاورزی این استان بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیل خسارت دیده‌اند و کار ثبت و ارسال اطلاعات آن‌ها در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نامدار صیادی در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اشاره به راه اندازی سامانه سجاد برای ثبت اطلاعات خسارت دیدگان از سیلاب اظهار داشت: بهره برداران خسارت دیده در رابطه با تولید باغبانی، شیلات، دامداری و … در این سامانه ثبت اطلاعات می‌شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم طی این یک ماه لیست تمامی کسانی که در بخش کشاورزی خسارت دیده اند را ارسال کنیم، تصریح کرد: وقتی ارسال کردیم بر اساس تخصیص‌هایی که داده می‌شود مبالغ به حساب افراد واریز می‌شود.

معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه ۸ تا ۱۰ هزار بهره بردار زراعی و باغی و شیلاتی بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیلاب خسارت دیده اند، افزود: اعتقاد دارم ثبت اطلاعات و ارسال آنها بین ۱۵ روز تا یک ماه طول می‌کشد و حجم کار سنگین است.

صیادی با اشاره به اینکه شهرستان دلفان در حوزه دامداری از سیلاب خسارت دیده است، شرق استان در حوزه شیلات خسارت دیده و ۱۰۰۰ موتور تلمبه در حاشیه کشکان خسارت دیده اند، یادآور شد: در بروجرد قنوات آسیب دیده است و حجم کار سنگین است و سعی داریم با دقت و سرعت جمع آوری و ارسال اطلاعات را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.