کد خبر: ۹۴۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان:
معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۸ تا ۱۰ هزار بهره‌بردار حوزه کشاورزی این استان بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیل خسارت دیده‌اند و کار ثبت و ارسال اطلاعات آن‌ها در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نامدار صیادی در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اشاره به راه اندازی سامانه سجاد برای ثبت اطلاعات خسارت دیدگان از سیلاب اظهار داشت: بهره برداران خسارت دیده در رابطه با تولید باغبانی، شیلات، دامداری و … در این سامانه ثبت اطلاعات می‌شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم طی این یک ماه لیست تمامی کسانی که در بخش کشاورزی خسارت دیده اند را ارسال کنیم، تصریح کرد: وقتی ارسال کردیم بر اساس تخصیص‌هایی که داده می‌شود مبالغ به حساب افراد واریز می‌شود.

معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه ۸ تا ۱۰ هزار بهره بردار زراعی و باغی و شیلاتی بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سیلاب خسارت دیده اند، افزود: اعتقاد دارم ثبت اطلاعات و ارسال آنها بین ۱۵ روز تا یک ماه طول می‌کشد و حجم کار سنگین است.

صیادی با اشاره به اینکه شهرستان دلفان در حوزه دامداری از سیلاب خسارت دیده است، شرق استان در حوزه شیلات خسارت دیده و ۱۰۰۰ موتور تلمبه در حاشیه کشکان خسارت دیده اند، یادآور شد: در بروجرد قنوات آسیب دیده است و حجم کار سنگین است و سعی داریم با دقت و سرعت جمع آوری و ارسال اطلاعات را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار