کد خبر: ۹۴۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
شهردار مشهد:
شهردار مشهد با اشاره به بهره‌برداری از فاز اول ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی در 25 اردیبهشت ماه گفت: فاز دوم طرح بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی نیز تا 6 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در این خصوص افزود: پس از تصویب نقشه‌ها توسط میراث فرهنگی، عملیات اجرایی بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی از حدود 7 ماه پیش توسط شهرداری مشهد آغاز شد.
وی اضافه کرد: طرح ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی در دو مرحله آماده بهره‌برداری خواهد شد که فاز نخست آن فردا چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه هم زمان با سالروز بزرگداشت فردوسی بهره‌برداری می‌شود.
کلائی ادامه داد: فاز دوم جلوخان نیز تا 6 ماه آینده بهره‌برداری می‌رسد و بعد از آن پردیس آرامگاه فردوسی در دستور کار قرار خواهد گرفت که در حال حاضر مطالعات طرح توسط مشاور در حال انجام است و بعد از پایان مطالعات وارد فاز اجرایی خواهیم شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.