کد خبر: ۹۴۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
شهردار مشهد:
شهردار مشهد با اشاره به بهره‌برداری از فاز اول ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی در 25 اردیبهشت ماه گفت: فاز دوم طرح بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی نیز تا 6 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در این خصوص افزود: پس از تصویب نقشه‌ها توسط میراث فرهنگی، عملیات اجرایی بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی از حدود 7 ماه پیش توسط شهرداری مشهد آغاز شد.
وی اضافه کرد: طرح ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی در دو مرحله آماده بهره‌برداری خواهد شد که فاز نخست آن فردا چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه هم زمان با سالروز بزرگداشت فردوسی بهره‌برداری می‌شود.
کلائی ادامه داد: فاز دوم جلوخان نیز تا 6 ماه آینده بهره‌برداری می‌رسد و بعد از آن پردیس آرامگاه فردوسی در دستور کار قرار خواهد گرفت که در حال حاضر مطالعات طرح توسط مشاور در حال انجام است و بعد از پایان مطالعات وارد فاز اجرایی خواهیم شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.