کد خبر: ۹۴۹۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان:
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند سارقان مسلحانه در ایرانشهر با ۲۷ فقره سرقت توسط ماموران پلیس متلاشی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه توسط سه سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ در سطح ایرانشهر و بزمان موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با بررسی اظهارات مالباخته‌ها و بهره گیری از شیوه و شگردهای پلیسی توانستند سرنخ‌هایی از این سارقان به دست آورده و یکی از آنان را شناسایی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی این متهم سابقه دار را به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار دادند و با جمع آوری ادله کافی روز گذشته وی و ۲ همدستش را در عملیاتی غافلگیرانه در ایرانشهر دستگیر کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب و ۱۳۵ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

سردار طاهری ادامه داد: متهمان در چندین مرحله بازجویی به ۲۰ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، پنج فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو و یک فقره سرقت مسلحانه منزل اعتراف کردند.

وی افزود: همچنین مشارکت در سه فقره قتل، حمل سلاح گرم، درگیری با عوامل انتظامی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان از دیگر اعترافات این سارقان شرور است.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .