کد خبر: ۹۴۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
در چهارمحال و بختیاری؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش خدمات گردشگری به مسافران این استان در تابستان مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید نظری در ستاد خدمات سفر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه فزایش خدمات گردشگری به مسافران این استان در تابستان مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: ارتقای بخش گردشگری نیازمند توجه به توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری در تابستان اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به سال زراعی گذشته حدود ۲۷۱ درصد افزایش یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به میانگین بلند مدت دوره مشابه ۴۴ درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به سال زراعی کامل ۴۲ درصدافزایش بارندگی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش‌ها ایام نوروز در این استان، اظهار داشت: در سامانه بارشی اول در شهرستان کوهرنگ ۲۸۳ میلی متر طی یک روز در شهرستان کوهرنگ انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.