کد خبر: ۹۴۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
در چهارمحال و بختیاری؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش خدمات گردشگری به مسافران این استان در تابستان مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید نظری در ستاد خدمات سفر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه فزایش خدمات گردشگری به مسافران این استان در تابستان مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: ارتقای بخش گردشگری نیازمند توجه به توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری در تابستان اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به سال زراعی گذشته حدود ۲۷۱ درصد افزایش یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به میانگین بلند مدت دوره مشابه ۴۴ درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد: میزان بارندگی سال زراعی جاری چهارمحال و بختیاری نسبت به سال زراعی کامل ۴۲ درصدافزایش بارندگی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش‌ها ایام نوروز در این استان، اظهار داشت: در سامانه بارشی اول در شهرستان کوهرنگ ۲۸۳ میلی متر طی یک روز در شهرستان کوهرنگ انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.