کد خبر: ۹۴۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی:
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت ۷۰۰ میلیون تومان کمک موردی به مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال گذشته در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید الهی راد بابیان اینکه این اعتبار در قالب کمک موردی و جهیزیه به مددجویان ساکن مناطق محروم این استان پرداخت شده، اظهار کرد: سال گذشته خدمات حمایتی متنوعی در راستای کمک به معیشت و زندگی مددجویان مناطق محروم در قالب خدمات درمانی، جهیزیه، خرید لوازم زندگی و کمک نقدی ارائه شده است.

الهی راد به خرید و توزیع ۳۲ دستگاه آبگرمکن و یک هزار و۳۳۰ دستگاه بخاری و لوازم سرمایشی ویژه مددجویان اشاره کرد و افزود: برای حمایت از دانش آموزان نیز حدود سه هزار بسته تحصیلی و لوازم‌التحریر خریداری و اهدا شده است.

وی در ادامه به ارائه خدمات کمک پزشکی در مناطق محروم خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: حدود ۲۲۰ میلیون تومان برای چشم پزشکی و دندان پزشکی خانوارهای تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اهدای ۲۰۰ کارت هدیه کمک هزینه جهیزیه با سرانه سه میلیون تومان را از دیگر خدمات ارائه شده به مناطق محروم عنوان کرد و افزود: علاوه بر این برای کمک به رفاه این خانوارها نیز سال گذشته ۱۳ هزار خانوار محروم به صورت عادی و تبصره ۱۴ تحت حمایت این نهاد قرار گرفتند.

الهی راد همچنین به اختصاص چهار میلیارد تومان اعتبار برای تهیه اثاثیه منازل آسیب‌دیده مددجویان در سیل و بارندگی امسال اشاره کرد و ادامه داد: بیش از هفت هزار لوازم منزل در قالب فرش، یخچال، تلویزیون، پتو، موکت، اجاق گاز در قالب این کمک‌ها به خانوارهای مددجو تحویل شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.