کد خبر: ۹۴۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از فوت یک مرد در حادثه رانندگی در خیابان امام خمینی(ره) خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،اظهار  داشت: ساعت ۶:۳۵ صبح امروز (دوشنبه) یک مورد حادثه تصادف رانندگی در مسیر غرب به شرق خیابان امام خمینی، نرسیده به خیابان نواب به سامانه ۱۲۵ شهرداری تهران اعلام و بلافاصله یک گروه نجات به محل اعزام شد.
 
ملکی تصریح کرد: آتش‌نشان‌ها با ورود به محل  مشاهده کردند که سه دستگاه خودروی سواری، شامل دو دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و یک دستگاه موتور سیکلت با یکدیگر برخورد کرده اند که علت حادثه هنوز مشخص نشده است.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: راکب موتورسیکلت که مردی ۵۵ ساله بود جان خود را در این حادثه از دست داد.
 
ملکی خاطر نشان ساخت: خودروها از محل خارج و تحویل عوامل پلیس راهور شدند و عملیات در ساعت ۶:۵۲ پایان یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .