کد خبر: ۹۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
قیمت دلار در بازار آزاد که هفته گذشته به 14 هزار و 890 تومان رسیده بود، امروز با درصدی افزایش به 14 هزار و960تومان رسید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیرنزولی قیمت ها در بازار ارز که از صبح امروز آغاز شده درحالی کماکان ادامه دارد که قیمت دلار از کانال 15 هزار تومانی عقب نشینی کرده و وارد کانال 14 هزار تومان شده است.

بر اساس این گزارش قیمت سکه طرح جدید در 21 اردیبهشت ماه 5 میلیون 140هزار تومان نرخ گزاری شده بود ، امروز با اندکی کاهش به ارزش 5 میلیون و 80هزار تومان  رسید.

همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که روز گذشته 5میلیون تومان در سطح شهر معامله می شد با 80هزار تومان کاهش، امروز به 4 میلیون و 920 هزار تومان رسید.

بررسی های خبرنگار شهرفردا حاکی  است، نیم سکه 2 میلیون و 920 هزار تومانی با 70 هزار تومان کاهش به رقم رند 2 میلیون 850 هزار تومان رسید.


برچسب ها: دلار ، سکه ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.