کد خبر: ۹۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
قیمت دلار در بازار آزاد که هفته گذشته به 14 هزار و 890 تومان رسیده بود، امروز با درصدی افزایش به 14 هزار و960تومان رسید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیرنزولی قیمت ها در بازار ارز که از صبح امروز آغاز شده درحالی کماکان ادامه دارد که قیمت دلار از کانال 15 هزار تومانی عقب نشینی کرده و وارد کانال 14 هزار تومان شده است.

بر اساس این گزارش قیمت سکه طرح جدید در 21 اردیبهشت ماه 5 میلیون 140هزار تومان نرخ گزاری شده بود ، امروز با اندکی کاهش به ارزش 5 میلیون و 80هزار تومان  رسید.

همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که روز گذشته 5میلیون تومان در سطح شهر معامله می شد با 80هزار تومان کاهش، امروز به 4 میلیون و 920 هزار تومان رسید.

بررسی های خبرنگار شهرفردا حاکی  است، نیم سکه 2 میلیون و 920 هزار تومانی با 70 هزار تومان کاهش به رقم رند 2 میلیون 850 هزار تومان رسید.


برچسب ها: دلار ، سکه ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است