کد خبر: ۹۴۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
آیین نامه اجرایی انتخابات پنجمین دوره فعالیت‌های شورایاری‌ها در دستور کار یکصدو چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران قرار می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا در ابتدای یکصدو چهلمین جلسه شورا نطق پیش از دستور جلسه خواهد داشت.

در ادامه اعضای شورا در  این جلسه بررسی آیین نامه اجرایی انتخابات پنجمین دوره فعالیت های شورایاری ها را در دستور کار خود دارند.

همچنین در این جلسه انتخاب یک نفر نماینده شورا جهت عضویت در کمیته برنامه ریزی و نظارت موضوع بند الف مصوبه  الزام شهرداری تهران به تغییر الگو و کاهش مصرف کیسه ها، ظروف یکبار مصرف... و نیز انتخاب سه نفر از خبرگان و کارشناسان مسائل سالمندی مرتبط با مصوبه شهر دوستدار سالمند انجام خواهد شد.

بررسی صورت‌جلسه بیست و ششم کمیسیون نامگذاری و نیز پرونده های مربوط به صدور رای باغ در ادامه این جلسه صورت خواهد گرفت.

در ادامه یکصدو چهلمین جلسه شورا طرح الزام شهرداری به شناسایی، ساماندهی و اصلاح تابلوهای راهنمای مراکز تاریخی و گردشگری شهر تهران و نیز طرح تعیین حسابرسان منتخب شورا جهت انجام عملیات حسابرسی سال 97 و 98 شورای شهر تهران، شهرداری تهران و سازمانهای وابسته بررسی خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.