کد خبر: ۹۴۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
اداره کل آموزش و پرورش استان قم با صدور اطلاعیه‌ای از تغییر ساعت فعالیت مدارس قم به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اداره کل آموزش و پرورش استان قم با صدور اطلاعیه‌ای از تغییر ساعت فعالیت مدارس قم به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

متن اطلاعیه این اداره کل بدین شرح است:

با سلام و آرزوی توفیق و قبولی طاعات و عبادات همه‌روزه داران عزیز و عنایت به پیگیری‌ها و تماس‌های مکرر اولیای گرامی در نحوه و چگونگی فعالیت‌های مدارس در ماه مبارک رمضان در استان قم و به‌منظور ایجاد شرایط مطلوب در بهره‌مندی دانش‌آموزان عزیز و فرهنگیان گران‌قدر استان از فضائل و معنویات ماه مبارک رمضان فعالیت مدارس در روزهای باقی‌مانده ماه برکت و رحمت با یک ساعت تأخیر در صبح‌ها همراه خواهد بود.

لذا ضروری است مدیران مدارس و اولیای گران‌قدر در این زمینه و برای جابه‌جایی دانش آموزان عزیز از روز شنبه 21اردیبهشت‌ماه 98 مقارن با پنجم ماه مبارک رمضان با رانندگان سرویس‌های مدارس نیز هماهنگی‌های لازم را مبذول کنند.

یادآور می‌شود مدارس در نوبت عصر نیز یک ساعت زودتر تعطیل خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.