کد خبر: ۹۴۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بازدید شهردار تهران، رئیس شورای‌ اسلامی شهر تهران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران”مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری متروی تهران "اعلام کرد این بازدید که ساعت ۵:۳۰ صبح امروز پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۸ از ایستگاه پانزده خرداد واقع در خط یک آغاز شد و طی بازدید از قسمت های مختلف این ایستگاه و ادامه مسیر با قطار وارد ایستگاه پالایشگاه شدند و پس از بازید از بخش های مختلف ایستگاه به پایانه فتح آباد رفتند.

در این بازدید مهندس نوبخت نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در نمایشگاه ساخت داخل که در پایانه فتح آباد برپاست توضیحاتی در خصوص این پایانه و دستاوردهای ساخت داخل توسط این شرکت ارائه کرد و در ادامه افزود: این نمایشگاه از دستاوردهای شرکت بهره برداری مترو برای بومی سازی این صنعت است که در بزرگترین پایانه متروی تهران برپا شده است.

در این نمایشگاه از نزدیک با قطعات ساخت داخل آشنا شدند و همچنین از قسمت قطار شبیه ساز نیز دیدن کردند .

دکتر حناچی شهردار تهران در پایان بازدید از این نمایشگاه با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری به سال رونق تولید، به نقش بسزایی که رونق تولید می‌تواند در شرایط کنونی تحریم‌ها ایفا کند، نسبت به حمایت تولیدات داخلی تاکید کرد و در پایان این بازدید با حضور در شرکت واگن سازی تهران از قسمت های مختلف این کارخانه دیدن کردند .

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .