کد خبر: ۹۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار و آتش سوزی در خیابان استاد نجات الهی ساعت03:16 بامداد امروز خبر داد و گفت: متاسفانه این انفجار جان یک تن را گرفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با شهر فردا گفت:در ساعت 3:16 دقیقه بامداد امروزصدای انفجار شدیدی در خیابان استاد نجات اللهی بالاتر از سپند شنیده شد که بلافاصله با تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران 3ایستگاه در مدت زمانی کمتر از ۲ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه عنوان کرد:حادثه در یک ساختمان ۳طبقه در انتهای کوچه انفجار شدیدی رخ داده که منجر به آتش سوزی و شعله ور شدن یک منزل شده بود، شدت انفجار به حدی زیاد بود که منزل، دیوارها، سقفها و درب و پنجره ها به شدت تخریب شده بود. و منازلی که در ضلع شرقی و غربی قرار داشتند هم خسارتهایی وارد شده بود .  
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان داشت:اطلاعات اولیه حاکی از این بود که انفجار اولیه که در منزل اول رخ داده بود ۵تن حضور داشتند که در همان دقایق اول از محل خارج شده بودند.

ملکی افزود: با توجه به اینکه افراد خارج شده از ساختمان دچار مصدومیت کمابیش اندکی شده بودند پس درمان های اولیه تحویل عوامل اورژانس شدند.

وی ادامه داد: در ساختمان ضلع غربی هم 4 تن حضور داشتند اعضای یک خانواده بودند که هر 4 تن به دلیل ریزش دیوارها و سقف که بخش از زیادی از ساختمان تخریب شده بود محبوس شده که 3 تن آنها آقا و خانم و یک آقای جوان با کمک  آتش نشانان خارج شده و تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی افزود: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که یک خانم جوان کاملا در زیر آوار محبوس است که بعد از مدتی آتش نشانان موفق به خارج کردن این فرد شدند که خانمی حدودا 40 ساله بوده که متاسفانه به دلیل محبوس بودن کامل در زیر آوار جان خود را از دست داده بود.

با حضور ماموران آتش نشانی در محل حادثه مشخص شد که نشت گاز شهری و ایجاد شدن شعله و جرقه علت ایجاد این حدثه بوده است. محل در حال حاضر در حال ایمن سازی است عوامل نیروی انتظامی، اورژانس و همچنین همکاران هلال احمر در محل حضور دارند و محل تحویل عوامل نیروی انتظامی خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.