کد خبر: ۹۴۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کارشناس هواشناسی قم خبر داد
کارشناس هواشناسی استان قم از وجود رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط استان قم طی سه روز آینده خبر داد و گفت: طی روزهای آینده شاهد وزش باد شدید در قم خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجواد ترابیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هوای امروز قم کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط همراه با رگبار پراکنده است.

وی گفت: هوای این استان در روز چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم افزود: هوای استان قم در روز پنجشنبه نیز کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می‌شود.

وی گفت: آسمان این استان در روز جمعه کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد متوسط خواهد بود.

ترابیان اظهار داشت: حداقل دمای هوای امروز قم ۱۶ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۵ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۱۵ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۴ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز پنجشنبه ۱۴ درجه و حداکثر ۳۴ درجه و حداقل دمای هوای این استان در روز جمعه ۱۴ درجه و حداکثر ۳۲ درجه پیش بینی می‌شود.

وی گفت: سرعت وزش باد امروز بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، چهارشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، پنجشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و جمعه بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.