کد خبر: ۹۴۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کارشناس هواشناسی قم خبر داد
کارشناس هواشناسی استان قم از وجود رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط استان قم طی سه روز آینده خبر داد و گفت: طی روزهای آینده شاهد وزش باد شدید در قم خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجواد ترابیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هوای امروز قم کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط همراه با رگبار پراکنده است.

وی گفت: هوای این استان در روز چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم افزود: هوای استان قم در روز پنجشنبه نیز کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می‌شود.

وی گفت: آسمان این استان در روز جمعه کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد متوسط خواهد بود.

ترابیان اظهار داشت: حداقل دمای هوای امروز قم ۱۶ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۵ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۱۵ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۴ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز پنجشنبه ۱۴ درجه و حداکثر ۳۴ درجه و حداقل دمای هوای این استان در روز جمعه ۱۴ درجه و حداکثر ۳۲ درجه پیش بینی می‌شود.

وی گفت: سرعت وزش باد امروز بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، چهارشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، پنجشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و جمعه بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار