کد خبر: ۹۴۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
رئیس شورای شهر تهران جزئیات ادغام موسسات آموزشی شهرداری تهران را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن هاشمی در پایان جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدای جلسه امروز تعدادی از اعضای شورای شهر تهران تذکراتی در زمینه‌های مختلف بویژه در ارتباط با لایحه مالیات بر ارزش افزوده مطرح کردند و از نمایندگان مجلس خواستند در ارتباط با این لایحه توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: قاعدتاً با تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده منابع درآمدی پایدار شهرداری‌ها به مخاطره می‌افتد و همین امر مشکلاتی را برای مدیریت شهری در کلانشهرها به وجود می‌آورد که امیدواریم نمایندگان مجلس به تذکرات اعضای شورای شهر تهران عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ادامه جلسه امروز کاهش تعداد مراکز آموزشی شهرداری تهران در دستور کار اعضا قرار گرفت و تعداد این مراکز از ۹ مرکز به ۴ مرکز کاهش پیدا کرد.

وی گفت: براساس تصمیم اعضای شورای شهر تهران ۹ مرکز آموزشی شهرداری تهران به ۴ مرکز فرهنگی اجتماعی - فناوری و هوشمند سازی - حمل و نقل و همچنین ایمنی و بحران کاهش پیدا کرد.

هاشمی همچنین در ارتباط با مراکز علمی کاربردی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر بالغ بر ۳۵۰۰ دانشجو در این مراکز حضور دارند که بالغ بر ۶۰ درصد آنها از بیرون از شهرداری در این مرکز حضور دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.