کد خبر: ۹۴۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه از چند روز قبل از حلول ماه رمضان در کشورهای اسلامی شهر ها پر می‌شود از المان‌های مرتبط با ماه رمضان و شهرهای اسلامی حال و هوای ماه رمضان می گیرد گفت: در حالی که در تهران از این موضوع غفلت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور، گفت: موضوع قانون مالیات بر ارزش افزوده مهم است و از رئیس شورای شهر می‌خواهم تا از این موضوع و حقوق شوراها دفاع کند.
 
وی گفت: ما روز معلم و کارگر را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم شرایط معلمان و کارگران کشورمان بهتر شود و دیگر به یک تبریک خشک و بی روح بسنده نشود.
 
نظری به حلول ماه رمضان اشاره کرد و گفت: از چند روز قبل از حلول ماه رمضان در کشورهای اسلامی شهرها  از المان‌های مرتبط با ماه رمضان پر می شود و فضا حال و هوای ماه رمضان می‌گیرد؛ در حالی که در تهران از این موضوع غفلت شده است.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سازمان زیباسازی شهرداری تهران می‌خواهیم به این موضوع توجه کنند.
 
وی افزود:در ماه رمضان زیست شبانه را شاهدیم و امیدواریم با پایان ماه رمضان هم با همکاری استانداری و پلیس این زیست شبانه ادامه پیدا کند.
 
نظری در خصوص پوشش گیاهی تهران گفت: پارک پردیسان در آغاز مدیریت شورای پنجم به شهرداری تهران واگذار شد اما گویا شهرداری  هنوز اقدام خوبی در این محل نکرده است.
 
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در این پارک ۳۵۰ گونه گیاهی شناسایی شده است که اخیرا مطلع شدیم برخی از عوامل فضای سبز شهرداری اقدام به از بین بردن گونه‌های گیاهی کرده است.
 
وی ادامه داد: مجموعه پیمانکار باید نسبت به افزایش روشنایی و بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی و بهبود کف پوش‌ها در این مرکز اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.