کد خبر: ۹۴۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
قیمت دلار در بازار آزاد که هفته گذشته به 14 هزار و 280 تومان رسیده بود، امروز با درصدی افزایش به 14 هزار و 890 تومان رسید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در حالی که قیمت دلار در آستانه 15 هزار تومان قرار گرفته است به عقیده کارشناسان شو که موثری به بازار ارز وارد نشده و رشد خزنده دلار میتواند تا اواسط هفته متوقف شود.

بر اساس این گزارش قیمت سکه طرح جدید در 11 اردیبهشت ماه 4 میلیون 980هزار تومان نرخ گزاری شده بود ، امروز ازنرخ 5 میلیون تومان عبور کرد و به ارزش 5 میلیون و 80هزار تومان  رسید.

همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که هفته گذشته 4 میلیون و 750 هزار تومان در سطح شهر معامله می شد با 150هزار تومان افزایش، امروز به 4 میلیون و 900 هزار تومان رسید.

بررسی های خبرنگار شهرفردا حاکی  است،  نیم سکه 2 میلیون و 700 هزار تومانی با 80 هزار تومان افزایش به رقم رند 2 میلیون 800 هزار تومان رسید .

به تبع افزایش صورت گرفته ربع سکه نیز از یک میلیون 760هزار تومان به یک میلیون 830 هزار تومان رسید، سکه گرمی که تا پیش  از این زیر یک میلیون تومان معامله می شد، امروز یک میلیونی شد.
برچسب ها: طلا ، سکه ، دلار ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .