کد خبر: ۹۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد
مدیرکل کمیته امداداصفهان گفت: دومین کاروان بزرگ از کمک‌های ۱۲ میلیارد تومانی مردم اصفهان، متشکل از ۸ تریلر و کامیون راهی استان‌های سیل‌زده لرستان و خوزستان شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا متین پور بابیان اینکه مردم نیکوکار اصفهان تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد تومان به هم‌میهنان سیل‌زده خود کمک کرده‌اند، گفت: دومین کاروان بزرگ از این کمک‌ها به ارزش ارزش تقریبی سه میلیارد تومان به استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد.

وی افزود: این محموله شامل کانکس، مواد غذایی، آب‌معدنی، لوازم منزل، فرش، موکت و اقلام بهداشتی بود که با هشت دستگاه تریلر و کامیون عازم مناطق هدف شد.

متین پور بابیان اینکه مردم نیکوکار استان کماکان در حال کمک به هم‌میهنان آسیب‌دیده از سیل هستند، خاطرنشان کرد: سیل خسارت‌های زیادی به هم‌وطنان وارد کرده است که کمک مؤثر به آسیب دیدگان نیازمند مشارکت گسترده و هدفمند مردم شریف ایران است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به روش انتقال کمک‌های مردم، گفت: کمک‌های نقدی به‌حساب متمرکز کمیته امداد کشور واریز و ازآنجا به مناطق سیل‌زده اختصاص می‌یابد و کمک‌های کالایی نیز با تجمیع در مرکز استان و پس از دسته بندی به مناطق هدف ارسال می‌شود.

متین پور با اشاره به روش‌های موجود برای کمک به مردم سیل زده، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۰۳۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و یا واریز مستقیم به شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت نقدی و یا با مراجعه به دفاتر این نهاد و تحویل اقلام اهدایی خود، یاری‌رسان هم‌وطنان رنج دیده از سیل باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.