کد خبر: ۹۴۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
مدیرعامل شرکت توزیع برق قم:
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم با اشاره به اینکه ۵۰ مگاوات تولید پراکنده در استان قم در حال بهره برداری است، گفت: امیدواریم این ظرفیت طی امسال به ۱۰۰ مگاوات افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی آهنین پنجه در جلسه کارگروه مشورتی که با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسات شرکت توزیع برق استان قم برگزار شد، ضمن تشریح آخرین وضعیت و دستاودرهای صنعت برق استان قم، اظهار داشت: پست‌های حرم مطهر و ۲۳۰ کیلوولتی سیکل ترکیبی استان قم از جمله پست‌های با ظرفیت فول بار است که لازم است تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی با اشاره به وجود ۵۶۰ هزار مشترک و مصرف انرژی ۳ هزار و ۳۶۴ میلیون کیلووات ساعت انرژی، افزود: با مدیریت پیک بار سال ۹۷ بیش از ۱۱۸ مگاوات کاهش مصرف داشتیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با اشاره به نصب ۸ هزار کنتور هوشمند فهام در سال ۹۷ در استان قم بیان داشت: سال گذشته میزان تلفات ۹.۸۴ درصد کاهش داشت.

وی با بیان این مطلب که ۵۰ مگاوات تولید پراکنده برق در استان قم در حال بهره برداری است، افزود: ۵۵ مگاوات در حال ساخت و ۳۸۵ مگاوات نیز پروانه صادر شده است.

آهنین پنجه ادامه داد: امیدواریم امسال نیز ۵۰ مگاوات تولید پراکنده برق به بهره برداری برسد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، نیروی برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار