کد خبر: ۹۴۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
مدیرعامل شرکت توزیع برق قم:
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم با اشاره به اینکه ۵۰ مگاوات تولید پراکنده در استان قم در حال بهره برداری است، گفت: امیدواریم این ظرفیت طی امسال به ۱۰۰ مگاوات افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی آهنین پنجه در جلسه کارگروه مشورتی که با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسات شرکت توزیع برق استان قم برگزار شد، ضمن تشریح آخرین وضعیت و دستاودرهای صنعت برق استان قم، اظهار داشت: پست‌های حرم مطهر و ۲۳۰ کیلوولتی سیکل ترکیبی استان قم از جمله پست‌های با ظرفیت فول بار است که لازم است تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی با اشاره به وجود ۵۶۰ هزار مشترک و مصرف انرژی ۳ هزار و ۳۶۴ میلیون کیلووات ساعت انرژی، افزود: با مدیریت پیک بار سال ۹۷ بیش از ۱۱۸ مگاوات کاهش مصرف داشتیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با اشاره به نصب ۸ هزار کنتور هوشمند فهام در سال ۹۷ در استان قم بیان داشت: سال گذشته میزان تلفات ۹.۸۴ درصد کاهش داشت.

وی با بیان این مطلب که ۵۰ مگاوات تولید پراکنده برق در استان قم در حال بهره برداری است، افزود: ۵۵ مگاوات در حال ساخت و ۳۸۵ مگاوات نیز پروانه صادر شده است.

آهنین پنجه ادامه داد: امیدواریم امسال نیز ۵۰ مگاوات تولید پراکنده برق به بهره برداری برسد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، نیروی برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.