کد خبر: ۹۴۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
دهنوی:
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: با ورود سازمان مدیریت پسماند به فرایند نظارت بر نحوه جمع آوری پسماند خشک، بررسی میزان شکایات دریافت شده از طریق سامانه ۱۳۷ در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی دهنوی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: فروردین ماه امسال نزدیک به ۸۰ شکایت دریافت شده از مجموع شکایات سامانه ۱۳۷ مربوط به حوزه مدیریت پسماند بوده است.

وی ادامه داد: نیروهای بازرسی این سازمان با حضور در مناطق مربوطه، نسبت به پیگیری موضوع شکایت اقدام کرده‌اند تا مشکل برطرف شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه میزان شکایات شهروندان در فروردین ماه امسال نسبت به اسفندماه سال گذشته به نصف رسیده است، عنوان کرد: بیشترین آمار شکایت مربوط به مشکلات ناشی از بارگیری اقلام بازیافتی و هدایای ایستگاه‌های بازیافت بوده است.

دهنوی تاکید کرد: به همین دلیل تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با نظارت بیشتر بر این دو موضوع، زمینه جلب رضایت شهروندان فراهم شود.

وی با اشاره به لزوم مشارکت بیشتر شهروندان در جداسازی پسماند تر و خشک، اظهار امیدواری کرد: با اقدامات فرهنگی و زیرساختی شرایط برای جلب مشارکت شهروندان فراهم شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: جداسازی پسماندهای خشک و تر، تحویل پسماندهای خشک به ایستگاه‌های ثابت یا خودروهای جمع آوری پسماند در روزهای مقرر به بهبود کیفیت محیط زیست کمک بسیاری می‌کند، مشارکت شهروندان نیز در این راستا یک ضرورت است.

دهنوی افزود: از ابتدای تیرماه سال جاری، مدیریت دو بخش پسماند خشک و پسماند تر از یکدیگر تفکیک شده و بخش مدیریت پسماند خشک به صورت کامل در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار می‌گیرد. 
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار