کد خبر: ۹۴۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه طي اطلاعيه خبرتجمع پرسنل شركت بهره برداري مترو ي تهران و حومه را تكذيب كرد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در پي انتشار خبري در سايت هاي خبري و شبكه هاي اجتماعي مبني بر اعتصاب كاركنان شركت بهره برداري متروي تهران در ايستگاه شهر ري ضمن تكذيب  اين مطلب به اطلاع مي رساند هيچ كدام از پرسنل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در روز دوشنبه 9  ارديبهشت ماه 98 به دليل عدم دريافت حقوق و عيدي اعتصاب نداشته و اين تجمع به دليل بي تدبيري يكي از پيمانكاران زير مجموعه اين شركت بوده كه بلافاصله با پيگيري هاي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه پس از برسي موضوع، مطالبات كارگران اين پيمانكار به صورت مستقيم به حساب افراد واريز گرديد.

لازم به توضيح است شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری،با تعداد زيادي از پيمانكاران در حوزهاي مختلف شامل تعمیر و نگهداری ،تجهیزات ثابت،برق رسانی، خطوط ریلی، تجهیزات و تعمیرگاه‌ها، تاسیسات و ... به صورت منظم   در حال فعاليت است .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .