کد خبر: ۹۴۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه طي اطلاعيه خبرتجمع پرسنل شركت بهره برداري مترو ي تهران و حومه را تكذيب كرد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در پي انتشار خبري در سايت هاي خبري و شبكه هاي اجتماعي مبني بر اعتصاب كاركنان شركت بهره برداري متروي تهران در ايستگاه شهر ري ضمن تكذيب  اين مطلب به اطلاع مي رساند هيچ كدام از پرسنل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در روز دوشنبه 9  ارديبهشت ماه 98 به دليل عدم دريافت حقوق و عيدي اعتصاب نداشته و اين تجمع به دليل بي تدبيري يكي از پيمانكاران زير مجموعه اين شركت بوده كه بلافاصله با پيگيري هاي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه پس از برسي موضوع، مطالبات كارگران اين پيمانكار به صورت مستقيم به حساب افراد واريز گرديد.

لازم به توضيح است شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری،با تعداد زيادي از پيمانكاران در حوزهاي مختلف شامل تعمیر و نگهداری ،تجهیزات ثابت،برق رسانی، خطوط ریلی، تجهیزات و تعمیرگاه‌ها، تاسیسات و ... به صورت منظم   در حال فعاليت است .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.