کد خبر: ۹۴۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
از سوی استانداری تهران
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران ویژه برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامحسین آرام معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در جلسه سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که امروز (دوشنبه نهم اردیبهشت ماه) برگزار شد، اظهار کرد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با هماهنگی‌ و مدیریت‌ دستگاه‌های مختلف صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: سازمان آتش نشانی شهر تهران با ۲۲۰ دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه ۵۲۴ نیرو به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام و آماده خدمت رسانی به مردم خواهند داشت.
 
آرام‌گفت: همچنین سازمان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به مسافران آمادگی کامل دارد.
 
وی افزود: اورژانس تهران نیز با ۱۵۰ دستگاه خدماتی، ۱۰۹ اتوبوس و ۱۰۰ موتورلانس آماده خدمات رسانی به زائران حرم مطهر است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران گفت: جمعیت هلال احمر در روز ارتحال امام همانند سال‌های گذشته با اعزام ۶۰۰ نیرو، ۳ دستگاه اتوبوس و ۲۱ آمبولانس آمادگی دارد.
 
وی بیان کرد: سازمان آبفای شهر تهران مأموریت یافت تا در ایام ارتحال امام خمینی (ره) اقدامات لازم را در جهت استقرار ۲۵ تانکر آب شرب و کلنگ زنی ۳ چاه در حرم و اطراف آن انجام دهد.
 
آرام تصریح کرد: مترو تهران ضمن خدمات دهی در ایام ارتحال امام‌ از ساعت ۵:۳۰ صبح تا ۲۳ روز ارتحال و از ساعت ۵:۳۰ صبح تا ۱۴ روز  ۱۵ خرداد به سرویس دهی رایگان مسافران اقدام کنند.
 
وی ادامه داد: سازمان تاکسیرانی تهران نیز در روز ارتحال امام با اعزام ۱۰۰ دستگاه ون، ۵۰ دستگاه خودرو به صورت تلفنی برای جابه جایی مسافران و ۲۰ دستگاه نیز برای خدمت رسانی به گمشدگان باید برنامه ریزی کند.
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .