کد خبر: ۹۴۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به بروز خسارات متعدد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان پس از وقوع سیل گفت: ۷۳۴ کیلومتر از این محورهای تخریب شده ترمیم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی خضری اظهار داشت: در نوروز امسال علاوه بر افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، شاهد وقوع سیل و طوفان و در برخی از شهرستان‌ها بارش شدید برف بودیم که زحمت راهداران را مضاعف کرد.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران استان اصفهان در این مدت ۵۴ جلسه برگزار شده است، افزود: برای جلوگیری از بروز مشکلات ۲۳۴ دستگاه ماشین آلات با ۴۱۸ نفر نیروی راهدار به محل‌های مستعد بحران اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان بیان داشت: در ۱۳۲ مقطع در محورهای کوهستانی استان اصفهان عملیات ریزش برداری و پاکسازی محورهای مسدود ناشی از بارندگی انجام شد و ۱۹ محوری که در اثر رانش دچار آسیب شده بودند ترمیم شد.

وی تصریح کرد: ۱۳ مورد راه دسترسی موقت توسط راهداران به صورت مقطعی در این ایام ایجاد و ترافیک تا زمان حل مشکل به این راه‌ها منتقل شد.

خضری با بیان اینکه ۶۹ دستگاه ماشین آلات برای کمک به روستاها و شهرها اعزام شدند، اضافه کرد: عملیات رفع آب‌گرفتگی ۱۵۴ ابنیه فنی، رفع انسداد از ۵۹ محور و ۳۸ هزار متر مکعب خاکریز جهت انحراف مسیر سیل از دیگر اقدامات انجام شده توسط اکیپ‌های راهداری استان اصفهان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان ابراز داشت: از ۱۳ فروردین ماه با وقوع سیل در استان لرستان، اکیپ‌های راهداری جهت کمک به بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان در لرستان مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات تمام دستگاه‌ها با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام می‌شود، تصریح کرد: تعدادی از اکیپ‌های راهداری استان اصفهان نیز به یاری هموطنان خوزستانی شتافته‌اند.

خضری ادامه داد: جمعه گذشته نیز عملیات ساخت و بارگیری پل ۴۵ متری جهت نصب در محورهای سیل زده لرستان به این استان انجام شد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.