کد خبر: ۹۴۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به بروز خسارات متعدد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان پس از وقوع سیل گفت: ۷۳۴ کیلومتر از این محورهای تخریب شده ترمیم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی خضری اظهار داشت: در نوروز امسال علاوه بر افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، شاهد وقوع سیل و طوفان و در برخی از شهرستان‌ها بارش شدید برف بودیم که زحمت راهداران را مضاعف کرد.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران استان اصفهان در این مدت ۵۴ جلسه برگزار شده است، افزود: برای جلوگیری از بروز مشکلات ۲۳۴ دستگاه ماشین آلات با ۴۱۸ نفر نیروی راهدار به محل‌های مستعد بحران اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان بیان داشت: در ۱۳۲ مقطع در محورهای کوهستانی استان اصفهان عملیات ریزش برداری و پاکسازی محورهای مسدود ناشی از بارندگی انجام شد و ۱۹ محوری که در اثر رانش دچار آسیب شده بودند ترمیم شد.

وی تصریح کرد: ۱۳ مورد راه دسترسی موقت توسط راهداران به صورت مقطعی در این ایام ایجاد و ترافیک تا زمان حل مشکل به این راه‌ها منتقل شد.

خضری با بیان اینکه ۶۹ دستگاه ماشین آلات برای کمک به روستاها و شهرها اعزام شدند، اضافه کرد: عملیات رفع آب‌گرفتگی ۱۵۴ ابنیه فنی، رفع انسداد از ۵۹ محور و ۳۸ هزار متر مکعب خاکریز جهت انحراف مسیر سیل از دیگر اقدامات انجام شده توسط اکیپ‌های راهداری استان اصفهان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان ابراز داشت: از ۱۳ فروردین ماه با وقوع سیل در استان لرستان، اکیپ‌های راهداری جهت کمک به بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان در لرستان مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه اعزام ماشین آلات راهداری و تجهیزات تمام دستگاه‌ها با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام می‌شود، تصریح کرد: تعدادی از اکیپ‌های راهداری استان اصفهان نیز به یاری هموطنان خوزستانی شتافته‌اند.

خضری ادامه داد: جمعه گذشته نیز عملیات ساخت و بارگیری پل ۴۵ متری جهت نصب در محورهای سیل زده لرستان به این استان انجام شد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.