کد خبر: ۹۳۹۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با آغاز پنجمین روز از سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور در مصلی امام خمینی (ره) تهران از این نمایشگاه بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بازدید صالحی از دقایقی پیش آغاز شده و محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر ارشاد نیز او را در این بازدید همراهی می کند.

صالحی بازدید خود را از راهروی ۳۱، راهروی انتهایی شبستان مصلی و محل استقرار ناشران عمومی آغاز و سپس از غرفه ناشرانی چون چشمه، سخن، نگاه، ثالث، فصل پنجم، نسل نواندیش، نی و مرکز بازدید کرد.

وزیر ارشاد در ادامه بازدید خود از نمایشگاه به نیم طبقه اول شبستان رفته و از سرای اهل قلم و بخش مربوط به خدمات اهل قلم بازدید خواهد کرد. بازدید از بخش آثار دیجیتال نمایشگاه از دیگر برنامه های حضور امروز صالحی در نمایشگاه است.
بناست وزیر ارشاد پس از این بازدید در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالاتشان پاسخ دهد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.