کد خبر: ۹۳۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
خبر ناپدیدشدن خانواده 3 نفره که در فضای مجازی دست به دست می شد، صبح امروز جنازه این خانواده 3 نفره در یکی باغات کلاته ورامین پیدا شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شش روز پیش در فضای مجازی خبر ناپدید شدن خانواده 3 نفره انتشار یافت که صبح امروز جنازه این خانواده ۳ نفره در یکی باغات کلاته شهرستان ورامین کشف شد.

خودروی این خانواده در کنار خیابانی در کنار روستای کلاته توسط پلیس شناسایی‌شده بود.

علیرضا شمس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از دستگیری قاتل خانواده 3 نفره‌ای که 6 روز پیش در کلاته مفقود شده بودند در یکی از باغات اطراف این روستا خبر داد.

وی افزود: از صبح امروز تحقیقات در این خصوص با بررسی میدانی صحنه جرم ادامه دارد.
برچسب ها: ورامین ، قتل ، شهر فردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار