کد خبر: ۹۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: تاکنون 147 میلیارد تومان برای سیل‌زدگان و آسیب دیدگان از سوی مردم جمع‌آوری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا عسگریان درباره کمک‌هایی که تاکنون به مناطق سیل‌زده از سوی مردم به کمیته امداد پرداخت شده است، گفت: تاکنون 147 میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم به مناطق سیل‌زده بوده است که 45 میلیارد تومان آن نقدی است.  
 
وی با اشاره به اینکه کمک‌های شایسته‌ای از سوی مردم در حال انجام است، گفت: حادثه بزرگ و عظیمی در کشور اتفاق افتاده که اکثر نقاط کشور را نیز دربرگرفته است. بحران دو مرحله دارد یک کمک‌های اولیه‌ای است که به آسیب‌دیدگان می‌شود و پرهزینه‌ترین مرحله آن بعد از حادثه است که خانه مردم، وسایل آن باید کاملاً بازسازی شود و زیرساخت‌ها را تأمین کنیم.  
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: کمیته امداد 20 هزار مسکن را تعهد ساخت و ترمیم داده است و پیش‌بینی می‌کنیم بیش از 10 هزار مسکن نیاز به ساخت کامل داشته باشد و امکان افزایش آن نیز وجود دارد.
 
عسگریان گفت: از ملت شریف و عزیز ایران درخواست مشارکت داریم و دعوت می‌کنیم در این کار خیر حضور داشته باشند چرا که ابعاد آسیب‌ها و خسارت‌ها وسیع است.  
 
وی گفت: تجهیزات، لوازم زندگی و مایحتاج آسیب‌دیدگان در حادثه زلزله گران است و مردم باید به همنوعان خود کمک کنند.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: با توجه به حادثه سیل در اقصی نقاط کشور قطعاً به مددجویان کمیته امداد نیز افزوده خواهد شد چرا که مردم زمین‌های کشاورزی، دام و زندگی خود را از دست داده‌اند و ما نیز موظفیم تعدادی از آنها را تحت پوشش قرار دهیم.
 
عسگریان خاطرنشان کرد: مراکز نیکوکاری ما به صورت مسجدمحور دایر هستند و مردم می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مساجد نیز به مناطق سیل‌زده ارسال کنند.
 
مردم خیر و نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد #۹۹*۸۸۷۷* یا از طریق واریز کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰  و یا شماره حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی ایران با شماره سیبای ۰۱۰۳۳۳۳۳۳۳۰۰۰ در بازسازی منازل تخریب شده در سیل و تهیه اقلام ضروری سیل‌زدگان مشارکت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.