کد خبر: ۹۳۷۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
در نتیجه بروز اختلال در اجرای عملیات صدور قبض جدید، امروز ۸۰۰ هزار مشترک پرمصرف همراه اول قبوض اشتباه دریافت کردند که این موضوع ساعاتی بعد از سوی اپراتور تصحیح و ارتباط قطع‌شده مشترکان برقرار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز برخی مشترکان همراه اول پیامکی دریافت کردند که از پر شدن سقف مجاز صورت حساب و قطع ارتباط آنها خبر می‌داد. این مشترکان از مشترکان پرمصرف و دارای صورتحساب‌های بالا بودند و مشترکان عادی این پیامک را دریافت نکردند.
 
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز ازجمله کسانی بود که این پیامک را دریافت کرده است. وی در توئیتی نوشت که از دریافت پیامک قبض نجومی همراه اول شوکه شده است که این موضوع را از سازمان تنظیم مقررات پیگیری کرده و همراه اول برای مشترکانی که درگیر این اشتباه شده بودند، پیام عذرخواهی فرستاده و خطوط قطع‌شده را وصل کرده است. جهرمی تعداد مشترکان درگیر این موضوع را ۸۰۰ هزار مشترک اعلام کرده است.
 
همچنین شاهین آرپناهی مدیر ارتباطات این اپراتور نیز علت بروز این اختلال را اجرای عملیات در صدور قبوض جدید دانسته که منجر به افزایش صورتحساب صادره و قطع خطوط برخی مشترکان شده است.
 
به گفته وی صورتحساب تصحیح شده به زودی از طریق پیامک برای مشتریان ارسال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.