کد خبر: ۹۳۷۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
در نتیجه بروز اختلال در اجرای عملیات صدور قبض جدید، امروز ۸۰۰ هزار مشترک پرمصرف همراه اول قبوض اشتباه دریافت کردند که این موضوع ساعاتی بعد از سوی اپراتور تصحیح و ارتباط قطع‌شده مشترکان برقرار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز برخی مشترکان همراه اول پیامکی دریافت کردند که از پر شدن سقف مجاز صورت حساب و قطع ارتباط آنها خبر می‌داد. این مشترکان از مشترکان پرمصرف و دارای صورتحساب‌های بالا بودند و مشترکان عادی این پیامک را دریافت نکردند.
 
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز ازجمله کسانی بود که این پیامک را دریافت کرده است. وی در توئیتی نوشت که از دریافت پیامک قبض نجومی همراه اول شوکه شده است که این موضوع را از سازمان تنظیم مقررات پیگیری کرده و همراه اول برای مشترکانی که درگیر این اشتباه شده بودند، پیام عذرخواهی فرستاده و خطوط قطع‌شده را وصل کرده است. جهرمی تعداد مشترکان درگیر این موضوع را ۸۰۰ هزار مشترک اعلام کرده است.
 
همچنین شاهین آرپناهی مدیر ارتباطات این اپراتور نیز علت بروز این اختلال را اجرای عملیات در صدور قبوض جدید دانسته که منجر به افزایش صورتحساب صادره و قطع خطوط برخی مشترکان شده است.
 
به گفته وی صورتحساب تصحیح شده به زودی از طریق پیامک برای مشتریان ارسال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.